12 rzeczy, które elegancka kobieta powinna mieć po 30-stce

Reklama

sob., 01/21/2017 - 13:15 -- zzz

 

 

 

Trochę nie na serio, trochę jednak  na... Punktem wyjścia było amerykańskie wydanie Harper’s Bazaar, które zajęło się tematem kobiet po 30.

 

 Po 20 jest czas na eksperymentowanie. Ze stylem, modą, karierą, związkami, ale po 30 jest czas na dookreślenie. Oto 12  rzeczy które z pewnością dobrze reprezentują świadomą ,elegancką kobietę po 30 i które jeśli taką chcesz być, bezwzględnie po prostu powinnaś mieć. 

No to zaczynamy.

Klasyczny płaszcz w klasycznym kolorze, z luksusowej wełny -  bez corocznych poszukiwań kolejnego płaszcza czy jesiennej kurtki, dobrniesz z nim do 40 albo i lepiej .  

 


 

Dobrana do twojej urody szminka - to jedna z tych rzeczy, które czynią kobietę wartą zapamiętania. Jednym ruchem potrafi poprawić Ci samopoczucie, a drugim ubrać w oczach innych.
 

 

Klasyczne, eleganckie szpilki - ponadczasowe, ubierają zawsze.  

 

Ulubiony zapach - taki z którym się utożsamiasz, a on utożsamia Ciebie. Jak nr 5 i MM dwie ikony stylu.
 

 

 Perfekcyjna mała czarna sukienka – nic dodać, nic ująć. Must have it i już. 
 

 

Coś biżuteryjnego - z czym nigdy nie chcesz się rozstać, nawet wchodząc pod prysznic i nie koniecznie mam tu na myśli obrączkę.
 

 

Porządna markowa torebka - ponadczasowa, taka co nigdy nie wyjdzie z mody. Kiedyś obdarujesz nią swoją wnuczkę, jak już szykowne torebki, zamienisz na wózek z kółkami na jarzyny. 
 

 

 Dobry zegarek - dodatki definiują styl. Na tym dodatku nie warto oszczędzać. Dobry zegarek to nie inwestycja w czasomierz, to inwestycja w twój wizerunek.
 

 

Doskonały garnitur - nawet jeśli na co dzień uprawiasz zawód, który nie wymaga chodzenia w marynarce. Doskonale skrojony garnitur, taki który wygląda jakby był szyty właśnie dla ciebie, będzie ratunkiem w każdej niespodziewanej bardziej formalnej sytuacji. Ogarniesz nim spotkania biznesowe, rozmowy kwalifikacyjne i wszystkie te okazje, na których chcesz wyglądać szykownie i profesjonalnie. 
 

 

 Ulubione kwiaty - skąd ktoś ma wiedzieć co ci podarować, wysłać na przeprosiny, albo z liścikiem  „I love you”  jeśli ty sama nie będziesz wiedziała jakie kwiaty lubisz najbardziej ? Kobieta po 30 już wie czego chce.
 

 

Komplet luksusowej, seksownej bielizny - bo, jak wyżej, kobieta po 30 już wie czego chce.
 

 

Ulubiony artysta czy fotograf którego obrazek masz na ścianie by cię uszczęśliwiał - tak sugeruje Harper’s Bazaar. Ja to potraktuję inaczej i napiszę inaczej. 
 

Ulubiona dziedzina życia, sztuki, muzyki, whatever...coś, co gdy zaczynasz o tym rozmawiać, cię uszczęśliwia, w czym czujesz się ekspertem, fachowcem, w czym się realizujesz...coś, co...daje Ci  power i poczucie pasji. Coś, co czyni Cię niepowtarzalną i jedyną w swoim rodzaju. I nie musisz być od razu ekspertem odfizyki kwantowej, czy koncertów fortepianowych Rachmaninowa, możesz  robić  najpyszniejszy placek z jagodami na świecie. Ważne żebyś po 30 już o tym wiedziała i była z siebie dumna. 
 

 

Źródło: http://classicvaleria.blogspot.com/

PL PORTAL PL

Z.B.

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama