AMAL CLOONEY URODZIŁA BLIŹNIĘTA. GEORGE CLOONEY ZOSTAŁ OJCEM.

Reklama

Amal Clooney urodziła! Prawniczka i jej mąż George Clooney zostali rodzicami bliźniąt: dziewczynki i chłopca. Informację o narodzinach dzieci potwierdził menadżer pary.
Amal Clooney (39 l.) od czasu, kiedy została żoną George'a Clooneya, nie schodzi z pierwszych stron gazet. Przypomnijmy, że para pobrała się w 2014 roku, a ceremonia ślubna miała charakter prywatny. Pojawiły się na niej jednak znane osoby, które przyjaźnią się z aktorem i jego partnerką.
Amal Clooney urodziła bliźnięta

O Amal Clooney w ostatnim czasie było bardzo głośno. Prawniczka i jej mąż George Clooney oczekiwali narodzin dzieci. Amal była w ciąży i to bliźniaczej! Wciąż pozostawała jednak aktywna. Często można było zobaczyć ją na branżowych imprezach. Żona George'a Clooneya chętnie eksponowała krągłości.
Fani pary oczekiwali w napięciu, kiedy na świecie pojawią się bliźnięta. Jak donosi magazyn "People", Amal Clooney urodziła chłopca i dziewczynkę. Informacje te potwierdził menadżer pary. Zdradził też, że dzieci George'a Clooneya i jego żony będą nosiły imiona: Alexander oraz Ella.
Rodzicom serdecznie gratulujemy!

Autor: 
--------------
Źródło: 

Plejada.pl

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama