Książę Harry i Meghan Markle po raz pierwszy pojawiają się publicznie jako para

Reklama

Trzymając się za ręce podczas wizyty w Toronto Książę Harry i jego dziewczyna Meghan Markle pojawili się po raz pierwszy oficjalnie jako para. Markle prawdopodobnie uczyniła też aluzje odnośnie domniemanego ślubu. Książę Harry i Markle szli trzymając się za ręce podczas poniedziałkowej wizyty w Toronto. Uczestniczyli w wydarzeniu tenisowym dla osób niepełnosprawnych organizowanym przez Invictus Games- organizacji wspieranej przez Harrego działającej na rzecz weteranów wojennych. Markle miała na sobie tradycyjną koszulę i niebieskie jeansy z wycięciem w okolicy kolan. Koszula nosi nazwę The Husband Shirt i pochodzi od projektantki Mishy Nonoo.

Amerykańska aktorka wyznała ostatnio w wywiadzie dla Vanity Fair, że ona i Harry są w sobie zakochani. Mieszkająca w Toronto Markle pojawiła się na poniedziałkowej ceremonii inaugurującej kibicując z trybun. Harry siedział w pierwszym rzędzie obok pierwszej damy Stanów Zjednoczonych, Melanii Trump.

Para były już fotografowana wspólnie w przeszłości, jednak dopiero teraz pojawili się razem na oficjalnej ceremonii. Siedzieli obok siebie i obserwowali mecz tenisa osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Zmagały się drużyny Australii i Nowej Zelandii. Oboje z nich miało na sobie okulary przeciwsłoneczne. Był to wyjątkowo ciepły dzień jak na koniec września w Toronto. Po meczu uścisnęli dłonie sportowców i woluntariuszy po czym wyszli trzymając się za ręce.

33 letni Harry spotyka się z Markle od zeszłego roku. Potwierdził tę informację w listopadzie skarżąc się na wścibskie zainteresowanie prasy. Najbardziej znana z roli praktykantki adwokackiej, Rachel Zane, z amerykańskiego serialu Suits Markle pojawiła się też w takich produkcjach jak: General Hospital, CSI:Miami, Without A Trace czy Castle. Dział także na rzecz równouprawnienia kobiet i mężczyzn.

The Invictus Games to autorski pomysł Harrego, którego do pomocy rannym i chorym żołnierzom i ich rodzinom zainspirował dwukrotny pobyt na misji w Afganistanie. To trzecie Invictus Games. Około 550 uczestników z 17 krajów ma w przyszłym tygodniu wziąć udział w 12 dyscyplinach sportowych organizowanych w ramach imprezy.

Autor: 
Rob Gilles/Tłum. Agata Szymańska
Źródło: 

Time

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama