SEX Z ANDROIDEM? CO NA TO TWÓJ PARTNER?

Gumowe seks-lalki, które trzeba było dmuchać, odchodzą do lamusa. Producenci wytężają umysły, aby stworzyć seks-androida, z którym nie tylko będzie można uprawiać seks, ale również prowadzić konwersacje.

"Inteligentne" roboty to wciąż, w powszechnym przekonaniu, domena filmów science-fiction i dalekiej przyszłości, ale wbrew pozorom jesteśmy u progu prawdziwej rewolucji seksualnej.

To już nie są popularne "dmuchane lale", ale skomplikowane roboty, które jak najbardziej przypominają kobiety lub mężczyzn. Mają prawdziwe włosy, a w dotyku przypominają ludzką skórę.

Podobny obraz

Producenci oferują szeroką gamę lalek typu XXX. Blondynki, brunetki, Azjatki, Afrykanki. Seks-robot kosztuje powyżej 10 tysięcy dolarów. To "humanoidalny" robot, który potrafi z ludźmi rozmawiać, wysłuchiwać naszych problemów, a nawet reagować na nasz dotyk.

Na pierwszy rzut oka, seks-roboty przypominają ludzi. Ich oczy są jak ludzkie, a w ustach znajduje się język i "coś w rodzaju sztucznej szczęki".

Podobny obraz

Producenci oferują zarówno sex-roboty płci męskiej, jak i żeńskiej.

Kobiety, które dotychczas używały wibrator, dziś mogą kupić "prawdziwego" kowboja, eleganckiego pana w garniturze lub dzikiego neardeltańczyka. Producenci sprostają każdemu zamówieniu. Kwestia pieniędzy. Im więcej funkcji tym droższy.

Znalezione obrazy dla zapytania seks-lalki sex-roboty

Klienci mogą wybrać typ sex-robota, a w nim zmienić ustawienia. Wśród ustawień można wybrać "wyuzdana i dzika", "otwarta na propozycje "S&M" lub "nieśmiałą dziewczynę", która nie ma ochoty na żadne zbliżenie seksualne, a użytkownik usłyszy głośny protest i prośbę o zostawienie w spokoju. Ma to być spełnienie fantazji mężczyzn marzących o dominacji. Jest to funkcja symulująca gwałt.

Podobny obraz

Matt McMullen, twórca sex-robotów zapewnia, że w niedalekiej przyszłości zapewni lalkom zdolność do samodzielnego poruszania się, by zachowywały się, jak żywy człowiek, a specjalne oprogramowanie zapewni własną osobowością.

Znalezione obrazy dla zapytania seks-lalki sex-roboty

Pozostaje kwestia wpływu "nowych technologii" na społeczeństwo.

Badania wykazały, że krzywda dokonywana na robocie traktujemy równie emocjonalnie, co na człowieku. Badania dotyczyły krzywdy robotów i ludzi, ale wniosek płynie z nich jeden: nasza empatia i emocje funkcjonują w przypadku droidów tak samo, jak i ludzi. Czyli seks z robotem może zamienić się prawdziwy związek, bo ludzie przywiązują się do robotów równie mocno, jak do przedstawicieli własnego gatunku.

Znalezione obrazy dla zapytania seks-lalki sex-roboty

Czy to oznacza, że już niebawem kobiety i mężczyźni przestaną być sobie potrzebni? Taka wizja jest naprawdę przerażająca, ale wcale nie tak odległa. Seks-roboty mogą narzucić społeczeństwu wzorce traktowania partnerów, które znacząco odbiegać będą od miłych i przyjemnych.

Humanoidalne seks-lalki to wielkie zagrożenie dla ruchu feministycznego, który na pewno jeszcze bardziej zewrze szeregi w proteście przedmiotowego traktowania gumowych lalek przypominających kobiety. Bez wątpienia znajdzie się argument, aby wejść na ulice i głośno zaprotestować....

Znalezione obrazy dla zapytania sex robot cowboy

Znalezione obrazy dla zapytania SEX z androidem

Chiński rząd zamknął wypożyczalnie seks-lalek. Klienci popadli w depresję.

Czytaj więcej:http://plotki.plportal.pl/artykuly/rozrywka-inne/chinski-rzad-zamknal-wypozyczalnie-seks-lalek-klienci-popadli-w-depresje

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

plportal.pl

video: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.