Styl życia

Reklama

Zdjęcie: 

Jak to przeczytacie, już nigdy nie skorzystacie z suszarki do rąk

pon., 10/22/2018 - 21:05 -- koscielniakk
Suszarki do rąk powstały po to, by chronić środowisko naturalne (dzięki nim zużywa się dużo mniej papierowych serwetek) i by można było powstrzymać rozprzestrzenianie się bakterii w toaletach publicznych. Wydaje się jednak, że jeśli chodzi o bakterie jest zupełnie na odwrót.

Co się dzieje, gdy nosimy buty bez skarpetek? Nawet nie wiecie, jaki to może być problem

ndz., 09/09/2018 - 15:14 -- koscielniakk
Stopy mogą być brzydkie, tak jak buty, do których je wkładamy. Nie znaczy to jednak, że kolejna para butów, które przymierzamy na gołą stopę wywoła jakąś infekcję, być może nawet zagrażającą życiu, ale to właśnie przydarzyło się 4-letniej Siennie Rasul z Południowej Walii.

Pożyczacie słuchawek innym? Ryzykujecie infekcje, ale też pewną chorobę

pon., 06/25/2018 - 16:15 -- koscielniakk
Od martwych komórek do woskowiny i bakterii – wszystko to może znajdować się na słuchawkach, z których co dziennie korzystacie. Dlatego bardzo ważne jest, żeby je systematycznie czyścić. Według pracy opublikowanej w magazynie "Online Journal of Health and Allied Sciences"

Ostrożnie z portalami randkowymi. Jeśli szukacie partnera przez internet, możecie popaść w depresję

pon., 06/04/2018 - 17:55 -- koscielniakk
Szukanie przez internet należy do stosunkowo prostych i popularnych sposobów poznawania osób, z którymi chciałoby się zawrzeć znajomość. Zdecydowanym ruchem myszki, w ciągu 24 godzin, możecie umówić spotkanie i poznać kogoś, kto wam się podoba. Ale, jak wykazują ostatnie badania,

Strony

Reklama

Subskrybuj RSS - Styl życia