Seks

Reklama

Zdjęcie: 

PROPAGANDA LGBT I PEDOFILIA

ndz., 09/16/2018 - 23:07 -- zzz
Środowiska homoseksualne usiłują nam sprzedać wizerunek homoseksualisty jako wyjątkowo wrażliwego, pozbawionego agresji, ciepłego człowieka. Taki przekaz płynie z filmów, seriali i telewizji śniadaniowych. Wszystkie badania i spostrzeżenia, które temu przeczą są negowane, a badacze, tacy jak np. dr

Kobiety molestują i gwałcą nawet częściej niż mężczyźni

śr., 09/05/2018 - 21:03 -- zzz
Kobiety molestują i gwałcą nawet częściej niż mężczyźni, co jest w opozycji do informacji, które podaje nam mainstream. Media podają nam statystyki gwałtów z użyciem siły, a nie przy użyciu podstępu (w tym manipulacji), a więc w tym, w czym kobiety są lepsze, niż mężczyźni. Kobieca przemoc objawia s

Sekswizja

śr., 08/22/2018 - 22:06 -- koscielniakk
Pisanie o seksie nie należy do zadań łatwych, a już na pewno – przyjemnych. Na pewno przyjemniej jest uprawiać seks niż o nim myśleć czy mówić. Sądzić należy jednak, że trzeba. Każdy musi zająć swoje dobrze przemyślane stanowisko.

Żonaty mężczyzna i... ja. Dlaczego mężczyźni zdradzają?

pt., 07/27/2018 - 18:48 -- koscielniakk
Dochodzi do nich regularnie, ale nie mówi się o tym głośno, ponieważ jest to temat taboo. Romanse z żonatymi mężczyznami są z założenia bardzo ryzykowne. Być może to właśnie element ryzyka jest tym, co najbardziej pociąga ludzi romansujących ze sobą. Czego oczekuje od takiej relacji mężczyzna.

Nadchodzi kontracepcja dla mężczyzn i wcale nie jesteśmy pewni czy będą tym zachwyceni

pt., 03/23/2018 - 17:22 -- koscielniakk
Naukowcy z Monash University w Melbourne pracują nad pigułką dla mężczyzn, która zapobiegnie wytryskowi spermy w czasie stosunku seksualnego. Taka kontracepcja mogłaby wejść na rynek za 5-10 lat, a naukowcy twierdzą, że jest w 100% skuteczna.

Strony

Reklama

Subskrybuj RSS - Seks