Rak umiera w 42 dni

Reklama

Rak to choroba której epidemia wybuchła w czasach współczesnych. Okazuje się jednak, że od dawnych czasów lekarze leczyli go z ogromną precyzją i skutecznością. Dziś prezentujemy Wam dokładną recepturę na specjalną antynowotworową dietę, która trwa 42 dni. Jej autorem jest znany na całym świecie austriacki lekarz Rudolph Breuss.

Jego zdaniem – opartym na licznych badaniach – komórki rakowe potrzebują stałego dostępu do pożywienia. Dlatego dieta ta polega na maksymalnym ograniczeniu pożywienia dla komórek rakowych a wprowadzeniu pożywienia, którym odżywiać się mogą wyłącznie zdrowe komórki. Tym sposobem zagłodzimy komórki rakowe na śmierć.

Zatem dieta ta oparta jest na wyeliminowaniu popularnych pokarmów i włączeniu w to miejsce specjalnych soków warzywnych oraz herbatek ziołowych.

Ten austriacki lekarz, zaleca także, by przez wspomniane 42 dni zrezygnować z konwencjonalnego leczenia nowotworu.

Kim był ten słynny lekarz, twórca tej przełomowej diety? Otóż urodził się w Austrii w 1889 roku. Pracował jako elektryk by potem zacząć karierę naturopaty, było to coś co od zawsze go interesowało i posiadał dużą wiedzę w tym zakresie. To właśnie lata pracy sprawiły, że stworzył on dietę „Breuss Cancer Cure” za pomocą której można wyleczyć raka. Sam Rudolph Breuss żył w dobrym zdrowiu ponad 90 lat.

Unikalna receptura, jaką opracował lekarz naturopata wyleczyła z różnych chorób nowotworowych około 45 000 ludzi.

Ta rygorystyczna dieta oparta jest głównie na działaniu buraków, słynnych z właściwości antynowotworowych. Wszystkie warzywa wykorzystywane w tej diecie muszą być organiczne (bio). Idealnie by było, gdybyśmy wyhodowali je sami ale jeśli nie mamy takich możliwości to zakupmy je w warzywniaku z produktami ekologicznymi.

Jak przygotować tą potężną antynowotworową miksturę?

Skład:

55% buraków

20% marchewki

20% selera

3% ziemniaków

2% rzodkiewki

Sposób pierwszy:

Warzywa dokładnie myjemy a następnie miksujemy (za pomocą blendera) na gładką masę. Powstanie koktajl który należy wypić.

Sposób drugi:

Warzywa dokładnie myjemy a następnie za pomocą wyciskarki wyciskamy z nich sok. Powstanie sok, który należy wypić.

Co sprawia, że mikstura jest tak skuteczna?

Głównie burak, który zawiera witaminę B1, B2, B6 oraz C. Ma w sobie także silne antyoksydanty. W buraku znajduje się także dużo kwasu foliowego, kwasu pantotenowego, a także magnezu, fosforu, żelazu, sodu, cynku oraz potasu. Wielu specjalistów przyznaje, że jest to najzdrowsze warzywo świata. Warto wiedzieć, że im ciemniejszy jest soku z buraka, tym lepiej. Ciemny kolor soku wskazuje bowiem na dużą ilość wartości odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. W burakach znajduje się także betaina czyli specjalny aminokwas o silnych właściwościach antyrakowych.

Niezależnie od diagnozy warto sięgnąć po buraka, działa on na każdy rodzaj raka. W tej niezwykle skutecznej diecie Breussa znajduje się także dużo wybranych przez niego naparów. Lekarz zalecał pić ziołowe herbatki z szałwii, mięty pieprzowej oraz dziurawca. Pod żadnym pozorem nie można dodawać do nich cukru.

Na co dodatkowo należy zwracać uwagę podczas tej diety?

Na diecie nie należy spożywać więcej niż pół litra płynów.
Nie należy też spożywać mięsa ani podgrzewanych potraw.
Nie należy jej zaczynać bezpośrednio po przeprowadzonych kuracjach medycznych.
Nie należy palić papierosów
Należy unikać soli
Należy pamiętać o delikatnej aktywności fizycznej na powietrzu każdego dnia.

Jakie napary są dozwolone?babka lancetowata
babka liściasta
miodunka
mielony bluszcz
islandzki mech
dziewanna
marchwica
Istota tej kuracji polega na tym, że komórki rakowe nie są w stanie wyżywić się jedynie samymi sokami warzywnymi oraz naparami z ziół. W momencie gdy przestaniemy dostarczać do naszego organizmu białko, komórki rakowe zostaną zagłodzone, co więcej nasz organizm sam zaatakuje komórki rakowe i doprowadzi do ich eliminacji.

Autor: 
--------------

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama