Reklama

Odpowiedzią na tytułowe pytanie jest hipergamia kobiet, która jest instynktowną cechą w opozycji do romantycznych filmów, które wmawiają nieprawdę o miłości, kobietach i związkach. Definicja encyklopedyczna? Warto zajrzeć też do tekstu pani Stefanowicz o tym, że 99% kobiet nie chce mężczyzn o niższy
Przełamując kulturowe tabu, Fatima Al-Madany przeprowadziła pierwsze w Palestynie badania dotyczące ciąż pozamałżeńskich. Rozmawiałam z nią nie tylko o wynikach badań, lecz także o tym, dlaczego nikt wcześniej nie podjął tego tematu.
Ikona paryskiej mody, Coco Chanel, zmarła 40 lat temu. Pozostała po niej "mała czarna", sznury pereł, fryzura na pazia, zapach Chanel No. 5 i wciąż żywa legenda. Coco Chanel nie miała łatwego życia, mimo to osiągnęła ogromny sukces. Jak Coco Chanel do tego doszła?
We współczesnym świecie kobiety często przejmują role stereotypowo przypisywane mężczyznom. Tak jest nie tylko w biznesie czy polityce, ale również w relacjach partnerskich. Czy to jednak kobietom się opłaca? Czy kobieta silna i dominująca jak samiec alfa jest szczęśliwa?
Kobiety wciąż pytają: „Gdzie ci mężczyźni?”. Wszędzie mówi się o kryzysie męskości. Może mamy do czynienia z kryzysem kobiecości, w którym to panie nie potrafią sobie poradzić z rzeczywistością?
Zdrowy wygląd daje sygnał mózgowi kobiety, że geny danego mężczyzny są warte przekazania.
Przemoc ekonomiczna, tak jak inne formy przemocy, ma na celu kontrolę i dominację. Rzadko mówi się o tym, że mężczyźni również jej doświadczają. Pokrzywdzeni niekiedy nawet nie mają świadomości, że są ofiarami nadużyć.
Ekspert płodności, Zita West, zwraca uwagę, że właściwa dieta, bogata w odpowiednie witaminy, może pozytywnie wpłynąć na męską potencję. Cały cykl powstawania oraz dojrzewania plemnika trwa około 72 godziny. Zanim jednak plemnik osiągnie dojrzałość, przechodzi kilka etapów rozwoju. W tym czasie na i
Zmiana płci dotarła pod strzechy całego świata i już nikogo nie dziwi. Oszpecanie się lub upiększanie w tradycyjny sposób już nikogo nie kręcie. Dla transów to być albo nie być. Ich ciała muszą szokować i zaspakajać mroczne apetyty adresatów przekazu udziwnień.
Zadzwonił do mnie dzień po Bożym Narodzeniu i powiedział: „W końcu się wyrwałem z tego rodzinnego piekła. Masz jeszcze ten czerwony komplecik? Bo będę zaraz u ciebie”. Chciałam, ale nie potrafiłam go odrzucić.

Strony

Reklama