Ciemne kolory w jasnych wnętrzach

Reklama

pt., 06/05/2020 - 12:00 -- Anonim (niezweryfikowany)

Łączenie kolorów jest modnym i ciekawym rozwiązaniem dla wielu wnętrz. Białe ściany i dekoracje, wyposażenie można uzupełnić o ciemne, szare, granatowe meble. Jasne i ciemne kolory są dobrym pomysłem do salonu, jadalni, kuchni i sypialni. Obecnie modnym kolorem jest szary ciemny lub jaśniejszy oraz klasyczne ciemne kolory. Sofa, fotel doskonale uzupełniają jasne pomieszczenie. Ważnym uzupełnieniem jest również jasnoszary dywan oraz szare i ciemne dekoracje – poduszki.

Kąt jadalny utrzymany w jasnej, szarej i ciemnej kolorystyce pozwala znaleźć przyjemne miejsce na rodzinny obiad. Wygodne krzesła, elegancka zastawa oraz dodatkowe dekoracje zapewnią wygodę i komfort. Tonacja i dekoracje pozwolą miło spędzić czas w przyjemnym otoczeniu Jasne wnętrza zapewnią spokój oraz łagodną atmosferę. Szklane dodatki dodają przestrzeni i koloru.

Warto połączyć jasne wnętrza z innymi kolorami, szczególnie ciemniejszymi m. in. szarym ( w różnych odcieniach). Wnętrza nabiorą charakteru i wyrazu. Ciemne klasyczne wzory pasują do jasnych tonacji. Warto utrzymać wnętrza w trendach minimalizmu. Wnętrze nabierze innego charakteru oraz pozwoli ułożyć wygodną przestrzeń. Równocześnie stworzymy wrażenie większej przestrzeni. Kontrast jasnych i ciemnych kolorów pasuje do każdego wnętrza i pomieszczenia. Pozwala zbudować modną i wygodną przestrzeń dla całej rodziny.

 

Autor: 
Dorota Smoleńska
Polub Plportal.pl:

Reklama