Jesienne trendy idealne na lato

Reklama

wt., 08/13/2019 - 15:38 -- publikator

Chociaż nadal mamy lato, na stronach poświęconych modzie możemy znaleźć gotowe listy trendów na sezon jesienno-zimowy 2019 roku. Jak się okazuje, niektóre z nich możemy z łatwością wpleść w garderobę już teraz. 

Garnitur

Garnitury królują na wybiegach już od jakiegoś czasu. Latem możemy nosić ich nowoczesną formę w postaci krótkich spodenek i marynarki. Jednak pogoda, która nieraz zaskakuje nas chłodem umożliwia nam sięgnięcie po klasyczną wersję tego trendu. Szczególnie popularne są modele w szalonych kolorach.

Kokarda

Innym popularnym motywem jest wiązanie, szczególnie przy szyi. Tego typu ozdoba doda uroku i dziewczęcości. Założenie takiej góry to także dobry sposób na przemycenie mody do biurowej rzeczywistości.

Neony

Neony także zostaną z nami jesienią. Aby przemycić je do stroju wcale nie trzeba wiele – wystarczy drobny akcent. Kontrastowe kolory są nieco bardzie wymagające w stylizacji, ale z pewnością odwdzięczą się przyciągnięciem uwagi przechodniów. To także doskonały sposób na przemycenie odrobiny świeżości do codziennych  zestawów.

Zwierzęce wzory

Chociaż niektórzy uważali je za chwilowy trend, zwierzęce motywy zostają z nami na dłużej. Wydawać by się mogło, że jest to trend dla odważnych, jednak odrobina wprawy sprawi, że motyw ten nabierze elegancji. Wystarczy rozsądnie dawkować go w stylizacji.  

Autor: 
Izabela Szkatuła
Dział: 
Polub Plportal.pl:

Reklama