Kontrast zawsze modny. Tendencje w świecie mody

Reklama

czw., 06/06/2019 - 11:46 -- koscielniakk

Osobom, które na bieżąco śledzą trendy mogłoby się wydawać, że już nic ich nie zaskoczy. Brzydota, kontrastowość, przeciwieństwa – to wszystko przewija się przez wybieg w jednej chwili. Tym razem nie stało się inaczej. W dzisiejszych czasach nie będzie ryzykownym stwierdzenie, że modne jest właściwie wszystko. Na wybiegach u najlepszych projektantów można znaleźć całą gamę barw, wzorów i krojów, które zaskoczą niejednego widza.

Jedne z trendów zostają z nami na dłużej, innym nie grozi życie dłuższe niż jeden sezon. Kontrasty w sezonie wiosna/lato 2019 Wśród modnych inspiracji na obecny sezon łatwo dostrzec kontrastowość, jaką promują projektanci. Przykładem takiego zachowania mogą stać się kolory, jakie nam proponują. Z jednej strony mamy neony, zdobiące każdą część garderoby. Mimo to, niektórzy projektanci wychodzą naprzeciw temu trendowi proponując neutralne odcienie beżu i bieli, łączonych razem. Jak widać, każdy kto chce ubrać się modnie może dokonać wyboru zgodnego z własnymi upodobaniami.

Do pracy marsz! Kolejny z trendów można śmiało zakwalifikować jako elegancję w niecodziennej odsłonie. Projektanci zaoferowali nam bowiem garnitury, będące uosobieniem szyku w nowoczesnej kolorowej odsłonie. Ta propozycja także kontrastuje, tym razem z robotniczymi kombinezonami, które również pojawiły się na wybiegach. Jak widać, obecnie modne kobiety nie boją się pracy. W zgodzie z naturą Zwierzęce wzory to z pewnością kontrowersyjny trend. Kiedy zawitał do nas w zeszłym sezonie mało kto spodziewał się, że przyjmie się na dłużej. A jednak. Lamparcie cętki i pasy zebr upodobały sobie miejsce na sklepowych półkach. Zdobią ubrania i dodatki od stóp do głów. Chociaż nie każdemu mogą odpowiadać, nie można odmówić im przebojowości. W świecie zwierząt oprócz wzorów na sierści króluje także upierzenie. I to jest właśnie kolejna tendencja w modzie – pióra zdobiące elementy garderoby. Nadają lekkości i intrygują. Czyżbyśmy pozazdrościli przedstawicielom fauny?

Autor: 
Izabela Szkatuła
Dział: 
Polub Plportal.pl:

Reklama