Pasek – niepozorny dodatek, który robi robotę

Reklama

wt., 07/30/2019 - 13:27 -- publikator

Choć to akcesorium wydaje się nieznaczące, potrafi namieszać w stylizacji. Podkreśla talię, nadaje całości charakteru… warto poświęcić mu uwagę.

Pasek podtrzymujący spodnie to jeden z tych dodatków, u którego bardziej liczy się funkcjonalność niż styl. Najdłużej posłużą nam te ze skóry naturalnej, odpornej na ścieranie i naciąganie. Najbardziej uniwersalne są te w kolorze czerni, brązu lub granatu.

Jak inaczej zastosować pasek? Na przykład spinając nim sukienkę w talii. Zabieg ten sprawi, że będzie lepiej dopasowana, co więcej uwydatni wcięcie będące atrybutem kobiecości.

Pasek może też uatrakcyjnić elementy garderoby, które już nam się nudzą. Wystarczy zainwestować w zdobiony model i dodać go do, z pozoru, nieciekawej sukienki lub spodni. W ten sposób dodamy całości niepowtarzalnego charakteru.

Należy jednak pamiętać, iż nie każdy fason można nosić zawsze. Do biura lepiej zdecydować się na prosty, minimalistyczny model. Wieczorem zaś możemy poszaleć wybierając bogato zdobiony pasek.

W sklepach możemy doszukać się różnych wariantów klasycznego dodatku. Przykładem są chociażby wiązane modele. Tego typu akcesoria sprawdzą się do zwiewnych, dziewczęcych sukienek.

Autor: 
Izabela Szkatuła
Źródło: 

WP

Dział: 
Polub Plportal.pl:

Reklama