Spódnica Rozenek robi w sieci furorę. Kosztuje 80 zł

Reklama

sob., 09/28/2019 - 13:02 -- koscielniakk

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się piękną, jesienną stylizacją. Wiemy, gdzie można kupić spódniczkę, która zachwyciła internautki.

Wraz z początkiem jesieni odświeżamy garderobę. Letnie sukienki zamieniamy na golfy, sweterki i skórzane spódnice. Co będzie modne w tym sezonie? Wystarczy spojrzeć na gwiazdy, które już lansują ubrania w jesiennych odcieniach.

Ostatnio furorę na Insatgramie zrobila spódnica, która miała na sobie Małgorzata Rozenek-Majdan. Gwiazda TVN postawiła na spódnicę z sieciówki. Stylizacja doskonale podkreśliła szczupłą sylwetkę dziennikarki. "Świetne połączenie, a spódnica genialna" - to jeden z przykładowych komentarzy, które znajdziemy pod postem. Trapezowa spódniczka, którą zachwycają się fanki pod zdjęciem na Insatgramie kosztuje 79,99 zł. Kupicie ją w H&M.

Spódnice retro w jesiennych trendach

Zarówno światowej sławy projektanci, jak i większość ogólnodostępnych marek stale inspirują się ponadczasową kobiecą klasyką. Dzięki najnowszym jesiennym kolekcjom 2019 już teraz możemy rozejrzeć się za różnorodnymi spódnicami w stylu retro. Wszystkie fasony doskonale podkreślają atuty figury, dodając tym samym szyku i elegancji.

 Jeśli tylko lubimy niekonwencjonalne połączenia, które w nienachalny sposób przyciągają uwagę, to taka spódnica idealnie posłuży nam jako baza do wielu jesiennych stylizacji.

Autor: 
-------------------
Źródło: 

Onet

Dział: 
Zagłosowałeś na opcję 'w górę'.
Polub Plportal.pl:

Reklama