Oto, co zostało pominięte w wywiadzie Oprah z księciem Harrym i Meghan Markle

Reklama

czw., 03/11/2021 - 21:07 -- MagdalenaL

Jeśli myślisz, że zobaczyłeś już całość ujawniającego wszystko wywiadu Oprah Winfrey, to się mylisz. CBS pokazało dzisiaj pominięte fragmenty wywiadu.

Nie minął jeszcze dzień, odkąd można było zobaczyć surowy, porywający wywiad Ophra Winfrey z księciem Harrym i Meghan Markle, a już na wierzch wypływają nowe szczegóły. CBS This Morning pokazało mianowicie niepublikowany materiał z trwającego dwie godziny wywiadu. W jednym fragmencie Meghan Markle opowiada o swoim wyobcowanym ojcu.

Thomas Markle

W maju 2018 roku, tydzień przed ślubem księcia Harry’ego i Meghan, do głosu doszła historia o tym, że ojciec Meghan, Thomas Markle, robił różne zdjęcia paparazzi. Meghan opowiedziała Oprah, że jej ojciec dłużej niż rok jest celem tabloidów – i że posunęli się nawet na tyle daleko, że wprowadziła się do mieszkania obok niego . „Była taka obsesja w związku ze wszystkim, co działo się w moim świecie”, mówi. Lecz kiedy Meghan zapytała ojca czy była to prawda, czy nie, nie był w stosunku do niej szczery. Chociaż Meghan mówi, iż wierzy, że gazety „nie raportowały wiadomości, ale same je tworzyły”, mówi też, że „każdy jest odpowiedzialny”. W związku z tym zwraca się do swojej matki, Dorii Ragland, która przez cały czas siedziała cicho.

Przyrodnia siostra Samantha

Gdy księżna została zapytana o swoją przyrodnią siostrę, Samanthę, która regularnia rozmawiała z mediami, odpowiedziała: “Nie czuję się komfortowo, żeby rozmawiać o ludziach, których nie znam”. Dodała, że po raz ostatni widziała Samanthę osiemnaście lub dziewiętnaście lat temu. W odpowiedzi na pytanie o niedawną książkę Samanthy, w której miała ujawnić wszystko, Meghan powiedziała: „Myślę, że bardzo trudno jest móc opowiedzieć wszystko, jeśli się mnie nie zna.”

Meghan i Harry w świetle reflektorów

Była para królewska opowiada też o tym, jak wiadomości na temat Meghan różniły się od tych o wcześniejszych członkach rodziny królewskiej. Po pierwsze dzieje się tak ze względu na jej narodowość: fakt, że jest Amerykanką, opowiada para, prowadziło do większego światowego zainteresowania. Po drugie, media społecznościowe grają teraz o wiele większą rolę niż kiedy na przykład spotykali się książkę William i Kate Midddleton.

I dalej była też kwestia podwójnej tożsamości rasowej Meghan. Meghan uznaje, że każdy członek rodziny królewskiej miał trudności ze znalezieniem się w centrum uwagi, gdzie podaje przykład Kate Middleton, która była nazywana „waity Katie”. „Potrafię sobie wyobrazić, że musiało to być bardzo trudne”, mówi. „Ale to nie to samo. Bycie nieuprzejmym i rasistowskim to nie to samo.”

Oprah o udziale pary

Gayle King przeprowadził wywiad z Oprah Winfrey podczas programu. Na pytanie, dlaczego para zdecydowała się wziąć udział w wywiadzie, odpowiedziała: „Myślę, że zgodzili się to zrobić, chcieli to zrobić i byli na to gotowi. Bo kiedy kłamie się na Twój temat przez lata...Możesz to zrozumieć jedynie, jeśli miało to miejsce w Twoim własnym biurze lub w Twojej własnej rodzinie. Kiedy ludzie mówią o Tobie rzeczy, które nie są prawdziwe, i jakie to bolesne...Wyobraź to sobie na przestrzeni miesięcy i lat.”

Tłumaczyła Wiktoria Dzido

Autor: 
Elise Taylor
Źródło: 

vogue.nl

Polub Plportal.pl:

Reklama