Maciej Musiał wciąż czeka na miłość!

Reklama

ndz., 02/17/2019 - 12:54 -- koscielniakk

Maciej Musiał, czyli Kajetan Skowron z "1983" i Tomek Boski z "rodzinki.pl", w niemal każdym wywiadzie pytany jest o to, czy ma dziewczynę. Ostatnio aktor kategorycznie zaprzeczył plotkom, jakoby miejsce w jego sercu było już zajęte. - Cały czas jestem wolny - powiedział.

 

 

Jeszcze kilka lat temu Maciej Musiał był - dzięki roli Tomka w "rodzince.pl" - idolem większości polskich nastolatek. Niektóre z nich za pośrednictwem internetu wyznawały mu miłość, marzyły o randce z nim lub choćby o króciutkim spotkaniu w cztery oczy, podczas którego mogłyby zrobić sobie z nim zdjęcie czy zdobyć jego autograf... W mediach Maciej przedstawiany był często jako chłopak, który może poderwać każdą dziewczynę, jaką zechce! On sam jednak kategorycznie temu zaprzeczał.

- To jest jakiś mit, że gdziekolwiek się pojawię, tworzy się wianuszek dziewczyn. Tak nie jest! - powiedział w wywiadzie.

Był moment, że paparazzi nie odstępowali Macieja Musiała nawet na krok, a tabloidy i portale plotkarskie posądzały go o liczne romanse. Każda dziewczyna widziana w jego  towarzystwie od razu nazywana była jego sympatią.

Doświadczyły tego m.in. aktorki Agnieszka Więdłocha, czyli niezapomniana Lena Sajkowska z "Czasu honoru", Olga Kalicka, czyli Justyna Górska z "M jak miłość", i Katarzyna Sawczuk, czyli Julita Sałatka z "Barw szczęścia", oraz blogerka Jessica Mercedes, a nawet córka Prezydenta RP Kinga Duda.

Plotkami o ich związku żyła cała plotkarska prasa. "Kinga Duda w mieszkaniu swoich rodziców ma teraz wolne pokoje. Jeśli więc aktor miałby problem z zakwaterowaniem, mógłby znaleźć u niej przystań" - czytaliśmy w "Rewii". Kinga rozważała przeprowadzkę do Warszawy. Maciej poznał ją wtedy ze swoimi znajomymi. Razem gościli też w Pałacu Prezydenckim.

"Gdyby Maciek nie był dla Kingi kimś ważnym, nie robiłaby sobie tyle kłopotu. Mogłaby się przecież spotkać z nim w mieście. Skoro zaprosiła go do rezydencji, miała powód" - tłumaczył wizytę Musiała w pałacu prezydenckim jeden z informatorów.

W końcu do sprawy odniósł się sam aktor.

"Kinga jest fajną, mądrą, uroczą i piękną dziewczyną" - Maciej Musiał powiedział "Super Expressowi".

Od razu dodał, że za wyjątkiem wzajemnej sympatii nie łączy ich nic więcej.

W przeszłości, będąc jeszcze nastolatkiem, aktor wiele razy powtarzał, że jeśli się zakocha, na pewno nie będzie afiszował się ze swymi uczuciami. Dziś ma już 23 lata, jest studentem jednej z najznakomitszych uczelni artystycznych w Polsce i... wciąż czeka na miłość swego życia. Ostatnio odtwórca roli Kajetana Skowrona w pierwszym polskim serialu Netflixa "1983" wyznał w rozmowie z magazynem "Viva!", że nadal nie spotkał na swej drodze tej jedynej...

 

- Szukam. Cały czas jestem wolny. Jestem wolnym strzelcem - powiedział.

Jakie kobiety mają u Macieja największe szanse?

- Cenię wrażliwość, szczerość, lubię, jak kobieta jest trochę tajemnicza, ma swoje zdanie.  Musi być osobą, z którą ciekawie spędza się czas - mówi młody aktor.

Maciej Musiał wie, że trudno mu będzie znaleźć dziewczynę, która pokocha go za to, jaki jest, a nie dlatego, że jest znany i popularny. Nie traci jednak nadziei, że kiedyś spotka kobietę, u boku której będzie chciał przejść przez życie...

Autor: 
Agencja W. Impact
Źródło: 

Interia

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama