JOANNA KULIG URODZIŁA

Reklama

śr., 02/20/2019 - 13:00 -- koscielniakk

Pierwsze dziecko aktorki przyszło na świat kilka dni temu. Informację potwierdził producent filmowy Piotr Dzięcioł.

Joanna Kulig wraz z mężem Maciejem Bochniakiem od kilku miesięcy przebywa w słonecznej Kalifornii, gwiazda promuje w Stanach Zjednoczonych najnowszy film ze swoim udziałem "Zimna wojna". Gwiazda podpisała też kontrakt z światowej sławy agencją aktorską CAA, która obsługuje między innymi Brada Pitta i Meryl Streep.Informację o tym, że pierwsze dziecko aktorki pojawiło się na świecie już kilka dni temu potwierdził dla Super Expressu producent filmowy przebywający z gwiazdą w Los Angeles, Piotr Dzięcioł. 

Plotki o ciąży potwierdziła na początku października, gdy nie mogła pojawić się na Festiwalu Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych w Płocku. Organizatorom wysłała nagranie, na którym przeprosiła za swoją nieobecność słowami, tłumacząc, że spodziewa się dziecka i nie może wyjechać ze względu na badania i wizyty lekarskie.

Później w wywiadzie dla magazynu Elle mówiła: "To jedno z moich największych pragnień. Ale szanuję to, że nie wszystkie kobiety tak mają. Znam pary, które są szczęśliwe bez dzieci i uważam, że nie każdy musi je mieć. Najgorzej jest robić w życiu coś, bo tak wypada". 


Nie wiadomo jeszcze czy aktorka pojawi się na gali rozdania Oscarów. Film "Zimna wojna" został nominowany w trzech kategoriach: najlepszy film nieanglojęzyczny, najlepszy reżyser i najlepsze zdjęcia. Pojawienie się na prestiżowym wydarzeniu było marzeniem Joanny Kulig. Na pytanie czy zobaczymy polską aktorkę na gali, Piotr Dzięcioł nie potrafił jeszcze odpowiedzieć.

Autor: 
-------------
Źródło: 

styl.pl

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama