Ta kocia mama przeszła 5 razy przez płomienie by ratować swoje młode z pożaru

Reklama

sob., 05/25/2019 - 21:29 -- zzz

Ta kotka z Nowego Jorku ma większe serce niż nie jeden człowiek. Poznajcie Scarlett, kotkę, która stała się jedną z najsłynniejszych matek w 1996 roku, gdy przeszła pięć razy przez płomienie, by uratować całą piątkę swoich kociąt z pożaru budynku.  

Jest dowodem, jak silna jest miłość matki do swoich dzieci.

Po uratowaniu kociąt widziano, jak dotyka nosem każdego po kolei, gdyż po oparzeniu nie mogła otworzyć oczu. Chciała w ten sposób upewnić się, że wszystkie żyją. Później upadła nieprzytomna.

 

Oto kocia mama razem z pięcioma kociętami, które uratowała z płonącego budynku.

 Scarlett oraz wraz z kociętami mieszkała w opuszczonym garażu, gdy nagle cały budynek stanął w płomieniach. Gdy strażacy opanowali sytuacje, zobaczyli, jak Scarlett wyciąga kocięta z płomieni, jedno po drugim.

Na skutek oparzeń nie mogła otworzyć oczu, jej łapy były poparzone aż do skóry, a futro nadpalone. Pomimo bólu i ran kocia mama upewniła się, że kocięta żyją dotykając ich nosem. Następnie zemdlała.

Strażak dostrzegł Scarlett i zabrał ją do weterynarza. Po trzech miesiącach wszystkie koty z wyjątkiem jednego kocięta wyzdrowiały i były gotowe do adopcji. Tysiące listów od chętnych osób zasypało schronisko. Każdy z kotków znalazł dom.

 

Scarlett została adoptowana przez panią Karen Wellen, która sama kiedyś ucierpiała w wypadku samochodowych i od tego czasu adoptowała zwierzęta wymagające specjalnej opieki. Nie trzeba mówić, że Scarlett wiodła szczęśliwe życie.

Autor: 
zzz
Źródło: 

funzoo.pl

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama