WERONIKA ROSATI URODZIŁA CÓRKĘ. ZNAMY JEJ IMIĘ

Reklama

pon., 12/11/2017 - 21:22 -- zzz

Weronika Rosati przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Managerka aktorki w rozmowie z Plejadą zdradziła imię dziewczynki oraz wyznała, jak się czują świeżo upieczeni rodzice.

 

 

 

Polsat świętuje 25-lecie. Kogo wylansowała stacja?

Weronika Rosati informację o ciąży ukrywała bardzo długo. Kiedy jednak już nie dało się ukryć ciążowego brzuszka, aktorka dumnie pojawiała się różnego rodzaju imprezach show-biznesowych. Warto podkreślić, że gwiazda niemalże do samego porodu była czynna zawodowo. Jak przyznawała w wywiadach, ciążę znosiła bardzo dobrze.

Weronika Rosati została mamą. Jak ma na imię jej córka?

Weronika Rosati i jej partner Robert Śmigielski przywitali w poniedziałek córkę. Para przebywa od kilku tygodni w Los Angeles. To właśnie w jednym z tamtejszych szpitali przyszła na świat Elizabeth. W rozmowie z Plejadą informacje te potwierdziła managerka aktorki.

- Tak to prawda. Dziś Weronika została mamą. Ona, jej córeczka Elizabeth oraz tata dziewczynki Robert Śmigielski czują się świetnie. Dziękuję w ich imieniu za wszystkie gratulacje - powiedziała Gabriela Piekarniak.

Młodym rodzicom składamy serdeczne gratulacje! Mamy nadzieję, że niebawem sama Weronika Rosati pochwali się tą radosną nowiną.

Autor: 
wm media
Źródło: 

onet/plportal.pl

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama