Jak może wyglądać twoje małżeństwo i rozwód z kobietą

Reklama

pon., 02/12/2018 - 00:36 -- zzz

Czy jesteś przygotowany na to jak może wyglądać twoje małżeństwo i rozwód z kobietą? Znasz pojęcie divorce rape? Czy wiesz o tym, że kobiety są motywowane do tego, by brać rozwody, ponieważ zazwyczaj to one na nich korzystają i to mężczyźni budują swoje kobiety, gdy na odwrót to rzadkość?

 

Wiesz, że sądy rodzinne są sfeminizowane i stronnicze, ponieważ kobiety są specjalistkami w szczegółowym obwinianiu innych? Wiesz, że wina kobiet zasądzana jest tylko w 3% przypadków spraw rozwodowych i wcale to nie oznacza, że kobiety są tak święte? Wiesz, że to kobiety masowo składają pozwy rozwodowe, więc nie masz żadnej pewności, że Twoja kobieta tego nie zrobi? Szczególnie, kiedy mocno naciska na ślub i go wręcz żąda (nie tracę na ciebie czasu, jeśli nie myślisz o mnie poważnie, nieprawdziwy mężczyzno)? Wiesz, że tylko wobec mężczyzn stosuje się ostracyzm, kiedy odchodzą od kobiety i rodziny, a kobiety wychwala, że poszukały szczęścia, gdy zmieniają gałąź (zdrada)? Czy wiesz czym jest dzisiaj małżeństwo i że nie ma nic wspólnego z tym czym było jeszcze kilkadziesiąt lat temu i myślimy życzeniowo, że będzie takie nadal, mimo, że zmieniło się prawo i role płciowe?

 

Wiesz kim jest mężczyzna dla społeczeństwa i obywatelem której kategorii? Wiesz, że opieka nad dziećmi jest zazwyczaj nadawana kobietom, nawet jeśli wykazało się patologię u matki? Jeśli zależy Ci na dzieciach, będziesz zmuszany do uległości wobec kobiety i wykonywania jej pragnień jak posłuszny niewolnik bez możliwości oponowania i walki o swoją godność. Będziesz widział coraz więcej kobiet, które wymagają bardzo wiele od innych, od siebie dając jak najmniej i żądając jak nie równego, to specjalnego traktowania. Jeśli jesteś ignorantem przekonanym o swoich wielkich możliwościach i braku ewentualnych porażek, w tym sądzisz, że jesteś pewny kim jest kobieta z którą jesteś i że jesteś w stanie przewidzieć co zrobi – zamykaj moją stronę. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o divorce rape, o tym jak mężczyźni są dyskryminowani w sądach rodzinnych – czytaj i oglądaj film.

 

 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

redpillersi

video: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama