Dziennikarka w klubie swingersów prowadziła reportaż. Nie wytrzymała i przyłączyła się do grupy

Reklama

śr., 06/02/2021 - 06:25 -- zzz

Dziennikarka radiowa uprawiała seks podczas wywiadu radiowego. Jak twierdzi "rozluźniło to gości", którzy początkowo byli "zdenerwowani" jej mikrofonami.

Dziennikarka nagrała wywiad podczas seksu w klubie dla swingersów. Niecodzienny reportaż wywołał prawdziwą burzę w Internecie.

Louise Fischer w ramach swoich obowiązków służbowych przeprowadziła wywiad w klubie dla swingersów. By reportaż wypadł bardziej wiarygodnie, osobiście wzięła udział w imprezie. Podczas relacji, by jak twierdzi "rozluźnić swoich gości" zaczęła z nimi uprawiać seks. Nagranie z jej jękami usłyszeli zarówno słuchacze radia, jak i użytkownicy mediów społecznościowych, na które trafiły fragmenty reportażu.

Reportaż duńskiego Radio4 dotyczył ponownego otwarcia klubów dla swingersów po lockdownie i aktualnych przepisów, które obowiązują w takich miejscach. W materiale, który został wyemitowany podczas porannego pasma antenowego prócz listy zakazów i nakazów słychać jęki 26-letniej dziennikarki. Kobieta przeprowadzła bowiem wywiad o obostrzeniach, równoczesnie uprawiając seks ze swoim rozmówcą.

 

Dziennikarka powiedziała, że nie planowała uprawiać seksu podczas wywiadu, jednak dodała:

Dla mnie to bardzo naturalne. Częścią mojej pracy jest wgląd w świat, do którego nie każdy ma dostęp. Fajnie było, że w jakiś sposób stworzyłam zaufanie, będąc częścią ich świata.

 

 

 
 
 
 
 
 

 

 

 

Autor: 
zzz
Źródło: 

plportal.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama