Właśnie ta haftowana sukienka księżniczki Sofí za 26 euro może być twoja

Reklama

ndz., 05/02/2021 - 10:38 -- MagdalenaL

Księżniczka Sofia w mgnieniu oka stała się nastolatką. Ma już 14 lat z nowoczesnym i ryzykownym stylem, który sam w sobie świeci.

Chociaż obie córki Felipe i Letizii dostosowują się do aktualnych trendów czasami decydując się na niedrogie firmy hiszpańskie, to najmłodsza z rodziny królewskiej wyróżniła się w ostatnim publicznym akcie rodziny królewskiej. Tydzień temu cała czwórka pojechała do Cartageny (Murcia) na oficjalne wydarzenie, podczas którego Sofia zajęła centralne miejsce z nowym wzorem wyhaftowanym na czerwono, który wywołał liczne komentarze. Od razu odkryliśmy, że jest to sukienka marki Sfera z kolekcji wypuszczonej na rynek w styczniu, więc udało nam się trochę nacieszyć oko wiosennym sukcesem, który odniosła młoda królewna. Jednak w obliczu zamieszania spowodowanego przez jej dość wysoką posadę, nasze modlitwy zostały wysłuchane. Jest ona znowu dostępna!

Sukienka, która była na ustach wszystkich

Podczas gdy jej matka i siostra wybrały neutralne stroje na tę imprezę to księżniczka Sofía wybrała tę sukienkę o prostej,łagodnej sylwetce z mocnego czerwonego materiału z czarno-białymi etnicznymi haftami firmy Sfera. Najmłodsza córka Letizii Dońa wzmocniła tylko swobodny charakter tego wiosennego wyglądu czarnymi balerinkami ze spiczastymi palcami bez obcasów. W ten sposób Sofía prezentuje świeży strój, który w tym sezonie jest bardzo łatwy do skopiowania. Najlepsze jest to, że kosztuje ona zaledwie 25,99 euro. Skusisz się?
Zdobądź ją, zanim się wyczerpie

W ostatnim czasie okazało się, że zapas sukienek jest już całkowicie wyczerpany. Teraz jednak znów jest dostępna popularna czerwona sukienka z bufiastymi rękawami i etnicznymi haftami w kwiatki marki Sfera, z którą to księżniczka lśniła swoim ostatnim publicznym występem. A jeśli nadal nie odważysz się ryzykować mocnymi ciepłymi tonami to firma wypuściła również czarną wersję specjalnie dla Ciebie.

Niekończące się sposoby na połączenie

Katalog firmy Sfera proponuje drugą kombinację dla tej sukienki, którą to księżniczka połączyła z klasycznymi baletkami. To idealna propozycja na pół etatu: z dresowymi botkami, które można również zastąpić kaloszami lub klasycznymi kowbojkami. Wszechstronność tego sukcesu w tym stylu prowadzi nas nawet do wyobrażenia sobie jej siostry- księżniczki Eleanor, noszącej ją razem ze swoimi ulubionymi białymi tenisówkami.

Autor: 
Cristina Álvarez / Tłumaczenie: Karolina Pietrzak
Polub Plportal.pl:

Reklama