Rzeczy, które mężczyznom są zabronione, a kobietom nie.

Reklama

czw., 01/23/2020 - 17:15 -- Anonim (niezweryfikowany)

Kobiety zupełnie niesłusznie nazywane są słabszą płcią, ale korespondenci IA "Express-News" wiedzą dokładnie, co jest nie tak. Naturalna mądrość, poczucie stylu i taktu zawsze pomogą kobiecie być na jednej fali z mężczyzną i w niczym mu nie ustępować. A gdzieniegdzie i pokonać go. Spójrzmy na to, czym kobiety mogą zajmować się bez potępienia, a za co mężczyźnie dostanie „przyklejona łatka”.

Taniec w parze

Kobiety na każdej imprezie, jeśli nie starczyło partnera płci męskiej, mogą bezpiecznie stworzyć parę i tańczyć wolny taniec. Nie będzie to wyglądać wulgarnie: to się zdarza dość często. Ale wyobraź sobie, co by pomyśleli inni, gdyby wolny taniec został wykonany przez dwóch mężczyzn?

To zjawisko jest bardzo proste: wiemy, że statystycznie na dziesięć dziewcząt przypada dziewięciu chłopaków, i z wiekiem ilość mężczyzn w tej proporcji tylko zmniejsza się.

 

Afiszowanie się w męskich ciuchach

Czy to spodnie, garnitur lub śnieżnobiała koszula, kobieta zawsze wygląda świetnie w męskich ciuchach. To wprowadza w wygląd odrobinę wewnętrznej wolności. Taki obraz jest dobry i w biurze, i na imprezach. Ale sytuacja przeciwstawia się, jeśli mężczyzna zdecyduje się przymierzyć damską odzież. W takiej chwili nic dobrego na swój temat nie usłyszy, nawet od swojej drugiej połowy.

 

Krótko ostrzyżone włosy

Krótkie włosy nikogo nie zaskakują, mężczyźni chętnie dzielą się z kobietami modnymi fryzurami. Silna płeć również zapuszcza włosy, ale należy przyznać rację temu, że mężczyzna z długimi włosami zwraca na siebie uwagę i, co najmniej, powoduje zagadkowe spojrzenia pań.

 

Trzymanie się za ręce i przytulanie

Arsenał męskiego kontaktu fizycznego jest ograniczony do uścisku dłoni lub poklepywaniem po ramieniu. Kobiety są bardziej wylewne w wyrażaniu uczuć: można przytulić się do siebie w miejscu publicznym, stać lub chodzić, trzymając się za ręce, i nikt nie posądzi je o nietradycyjne zachowania. Zachowania płci pięknej nie są tak ściśle określone, jak mężczyzn. Stąd wszystkie swobody. A jeszcze przedstawicielki pięknej połowy uwiodły ludzkość zabrały mężczyznom palmę pierwszeństwa podczas zapoznawania się, twierdząc, że równouprawnienie jest we wszystkim.

Autor: 
Agnieszka Pańko
Źródło: 

rambler.ru

Polub Plportal.pl:

Reklama