Najciekawsze blogi, prowadzone przez stylistki

Reklama

śr., 12/11/2019 - 15:24 -- Anonim (niezweryfikowany)

Praca osobistej stylistki staje się coraz popularniejsza. Częste jest też dzielenie się sekretami swojej pracy w Internecie. Poznajcie trzy ciekawe strony, od których warto zacząć zapoznawanie się z tą dziedziną.

Osa Osobista Stylistka – personalstylist.pl

Pierwsza osobista stylistka na polskim rynku. Stworzyła własny system sylwetek i wyjątkowe podejście do klientów. Można ją polecić każdemu, kto oprócz porad dotyczących ubioru potrzebuje także sporej dawki coachingu i pozytywnej energii. Do zalet bloga należy duża aktywność – niemal codziennie można znaleźć tam coś nowego. Inną rzeczą, o której warto wspomnieć, jest istnienie całej społeczności os, którą można spytać o radę za pośrednictwem grupy na facebooku.

 

Julia Nikitina – nikitina.pl

Kolejna stylistka tworzy stylizacje w wyjątkowo eleganckim i pełnym wyczucia stylu. Jeżeli interesuje was coś pięknego, ale nie wyglądającego jak zdjęte z lalki Barbie, to z pewnością jest blog dla was. Kolejnym plusem są rady, dotyczące nie tylko ogólnych zasad stylu, ale też nie mniej ważnych szczegółów. Niestety, tutaj już nowości pojawiają się rzadko. Ale wciąż warto na nie czekać.

 

Agata Frątczak-Biś – kodstylu.pl

Profesjonalny blog z dużą ilością porad i starym dobrym podejściem obejmującym wszystkie 12 typów kolorystycznych. Pani Agata nie boi się szczegółów, więc na jej blogu możemy znaleźć wszystko. Nie tylko standardowe określenie typu kolorystycznego, ale też wyczerpujące omówienie tematów takich jak: jak łączyć turkus i czym są petrol i cyraneczka.

 

Podsumowanie

Na każdy z powyższych blogów warto zwrócić uwagę, szczególnie że są różnorodne. Jest spora szansa, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Autor: 
AM
Polub Plportal.pl:

Reklama