Neutralna moda

Reklama

wt., 06/04/2019 - 16:36 -- koscielniakk

Szykowne i minimalistyczne, potrafią stworzyć perfekcyjny strój na niejedną okazję. Mimo to nadal wiele kobiet uważa je za nudne i nieciekawe. Neutralne barwy – to one wyrażają klasę w wielu codziennych stylizacjach. Stonuj barwy, zaszalej z… fakturą. 

To jeden z najprostszych sposobów na urozmaicenie stylizacji. Cielisty top, beżowe spodnie, sandały w odcieniu nude. Brzmi banalnie? Przedstawiając sprawę nieco konkretniej wszystko wygląda o wiele ciekawiej: satynowa bluzka, woskowane spodnie, zamszowe obuwie. Oczywiście, wszystko w neutralnym kolorze. Od razu całość nabiera wyrazu. To prosta zasada, która nigdy nie zawodzi. Można szaleć do woli i eksperymentować z różnymi tkaninami – wszystko zależy od pokładów wyobraźni . W tak skomponowanym zestawie nie tylko można wykazać się klasą, ale również zminimalizować ryzyko popełnienia modowego faux pas. Dodatkowo, do stonowanego stroju można dobrać odważne dodatki, wyrażające charakter osoby, która je nosi.  
Prawdziwa klasa łączy się z minimalizmem. 

To właśnie minimalizm jest kluczem do sukcesu, kiedy chce się olśnić pozostałych gości przyjęcia, nawet jeśli nie jest to wielka gala. Neutralne odcienie doskonale łączą się z niemal każdym innym kolorem, nadając mu przy tym wyrafinowanej elegancji. Przyglądając się kreacjom gwiazd, w których pojawiają się na czerwonym dywanie łatwo da się zauważyć, jak często sięgają po sprawdzone rozwiązania – nie tylko czerń i biel zdobią ich suknie, równie chętnie artystki decydują się na cieliste stroje wzbogacone efektownymi akcesoriami. Sukienka w takiej barwie z powodzeniem może zastąpić małą czarną. Sprawdzi się zarówno na studniówkę, wesele koleżanki, a jeśli wybierze się odpowiedni krój – także na co dzień. Możliwości jest nieskończenie wiele, wystarczy mieć na uwadze jedną podstawową zasadę – moda istnieje dla ludzi, nie ludzie dla mody. 
Izabela 

Autor: 
Izabela Szkatuła
Polub Plportal.pl:

Reklama