Wakacyjna pamiątka. Muszle biżuteryjnym hitem lata

Reklama

pt., 06/07/2019 - 17:39 -- koscielniakk

W modzie nigdy nie wieje nudą. Tym razem przedstawiciele świata trendów proponują nam przyozdobić się najpopularniejszą pamiątką z nad morza. Muszle, bo o nich mowa, królują wśród biżuterii. Chociaż lato dopiero przed nami, w popularnych sklepach sieciowych nietrudno o znalezienie muszel. Te niepozorne, drobne znaleziska z plaży stały się jednym z wiodących trendów, jeżeli chodzi o akcesoria.

Znajdziemy je na naszyjnikach, kolczykach, czy bransoletkach na kostkę. Każda z nas znajdzie coś dla siebie. Wcześniej nasze oczy cieszyły już perły, będące uosobieniem elegancji, teraz nadszedł czas na „surferski raj”. Tego typu ozdoby doskonale uzupełnią nie jedną z wiodących tendencji odzieżowych obecnego sezonu. Idealnie zgrają się ze stylem inspirowanym Kalifornią, czy hipisowskim boho.

Motyw ten pojawia się w towarzystwie złota, czasem nawet same muszle są wykonane jakby z tego kruszcu. Co więcej, biżuteria utrzymana w tym klimacie wspaniale wkomponuje się w plażowe zestawienia tworzone przez stroje kąpielowe i szorty. Ten trend z pewnością doskonale będzie łączył się z pozostałymi, które na bieżący sezon proponują nam projektanci. Czas ruszyć na zakupy i przygotować się do wakacji! 

Autor: 
Izabela Szkatuła
Polub Plportal.pl:

Reklama