Nadużywanie nowego spalacza tłuszczu powoduje dystrofię!

Reklama

czw., 06/09/2016 - 18:02 -- Anonim (niezweryfikowany)

W dążeniu do idealnego wyglądu, porównywanego do wyglądu modelki, wiele dziewcząt próbuje drastycznie schudnąć. Dzisiaj stało się prostsze niż kiedykolwiek - na rynku produktów odchudzających pojawił się potężny spalacz tłuszczu - Goji Original . Lekarze biją na alarm!

Wraz z pojawieniem się na polskim rynku spalacza tłuszczu "Goji Original" znacznie częściej występują przypadki szybkiej utraty masy ciała wśród populacji. W dążeniu do jak najszybszego pozbycia się zbędnych kilogramów zaobserwowano krytyczne przekroczenie maksymalnej dobowej dawki. Wynika to z faktu, iż osoby, które wypróbowały nieefektywną zieloną kawę i inne dodatki, dające efekt podczas spożywania ich dosłownie paczkami, popełniają ten sam błąd z Goji Original. Ten spalacz tłuszczu jest prawdziwym zabójcą komórek tłuszczowych w organizmie i należy spożywać go ściśle według instrukcji. Niemniej ludzie, widząc jak już w pierwszym tygodniu masa ciała się zmniejsza, zaczynają tracić kontrolę w pogoni za rezultatem.

Wszystkie osoby odchudzające się z pomocą Goji Original zauważyły szybkie pozbycie się wagi, nawet do 10kg w ciągu tygodnia . Niektórzy z nich, w ciągu miesiąca tracili 15-22kg ! Jeśli na początku było to dla nich powodem do radości to w późniejszym czasie zaczęło ich to martwić. Osoby odchudzające się straciły kontrolę nad swoim odżywianiem się – specjalnie spożywały wysokokaloryjne produkty, ale nijak nie mogły nabrać choć gram. Nawet po powrocie do normalnej diety, kobiety nadal traciły na wadze, zamiast na niej przybierać.

Przebadano tysiące osób, które zbyt szybko i silnie schudły z pomocą Goji Original . Po spożyciu, nie zauważono żadnych nietypowych objawów, takich jak nudności, wymioty lub osłabienie.

Niezależne laboratorium przeprowadziło badanie i wydało następującą opinię:

Goji Original prowadzą do intesywnego spadku masy ciała i pięciokrotnemu przyspieszeniu metaolizmu! To właśnie dlatego kobiety na całym świecie doceniły niezwykłą korzyść Goji Original, pomocną przy odchudzaniu i przekraczają zalecane ich dawki spożycia!

 

Dlaczego chudniemy spożywając Goji Original?

1. Unikalne polisacharydy jagód przyspieszają metabolizm ludzki o 5 razy , co przyczynia się do znacznego zmniejszenia liczby komórek tłuszczowych w organizmie. W rezultacie, wszystkie tłuszcze z pożywienia są intensywnie wypalane bez jakiegokolwiek wysiłku fizycznego, przy czym pożądane pierwiastki śladowe pozostają w organiźmie.

2. Goji zawierają beta-sitosterol – substancję spalającą szkodliwy cholesterol w wątrobie. Właśnie ten szkodliwy cholesterol prowadzi do otyłości.

3. Jagody stymulują wydzielanie hormonu wzrostu (hormonu "młodości") przez przysadkę mózgową. To przyczynia się do poprawy stanu skóry, zapobiega przedwczesnemu starzeniu się i poprawia jakość snu.

Dla optymalnej miesięcznej redukcji masy ciała (od 5-10kg), należy codziennie zjadać 2-3 pastylek przed posiłkami. Najlepszy czas odchudzania z pomocą Goji Original to około dwa miesiące.

Ankieta, przeprowadzona wśród osób, które w krótkim okresie czasu dużo straciły na wadze, potwierdziła, że wszystkie kobiety przekraczały zalecaną dawkę i spożywały o 3 do 5 razy więcej pastylek! Zatem masa ciała zmniejszała się znacznie szybciej – do 7-12kg w ciągu tygodnia. Widząc wynik wielu osobom było trudno się zatrzymać – rezultat: szybka utrata kilogramów.

 

Instytut Żywienia ostrzega: zbyt szybka utrata masy ciała prowadzi do poważnych problemów zdrowotnych!

Link na stronę certyfikowanego producenta: https://plgojiberry.com

W porównaniu z zieloną kawą i innymi dodatkami stosowanymi w celu utraty wagi, Goji Original są prawdziwymi zabójcami tłuszczu ze wskaźnikiem 97,8% . Niemniej niesie to ze sobą ryzyko – zbytnie poniesienie się procesowi i przekroczenie zalecanej dobowej dawki. Pamiętaj: Twoja waga i objętość powinna zmniejszać się stopniowo i bez szkody dla zdrowia. Więc kiedy już zdecydowaliśmy się jeść Goji Original, aby pozbyć się zbędnych kilogramów, należy pamiętać, że dawka dzienna nie może przekraczać 3 pastylek - niezależnie od wagi!

Zadbaj o swoje zdrowie!

Polub Plportal.pl:

Reklama