Najmodniejsze paznokcie sezonu

Reklama

wt., 06/11/2019 - 16:23 -- Anonim (niezweryfikowany)

Tendencje w modzie zmieniają się co sezon. Tak samo jest w świecie urody, również manicure czerpie coraz nowsze inspiracje. Jak zdobimy dłonie tej wiosny? Tak jak w trendach odzieżowych, przy okazji malowania paznokci, także mamy sporą dowolność. Hitem Instagrama są obecnie innowacyjne wzorki wykonywane na płytce. Możemy pozwolić sobie zarówno na kobiecy wzór kwiatów, czy drapieżne cętki. 

Popularną metodą jest również „blank space”, czyli fragment umalowany jedynie bezbarwną emulsją. Upodobaniem wśród fashionistek cieszy się również efekt ombre, czyli dwóch kolorów przenikających się. Taki gradient z pewnością ożywi niejedną minimalistyczną stylizację. Szczególnie polecane jest tworzenie go na cielistej bazie. Wygląda na to, że jedynym ograniczeniem dla naszych paznokci jest… nasza wyobraźnia. 

Możemy, bowiem zdobić je jak tylko poniesie nas fantazja. Przykład manicure’u pokazuje nam jak szybko zmieniają się trendy. Jeszcze w zeszłym sezonie hitem były odcienie nude, jak najbardziej zbliżone odcieniem do skóry. Teraz możemy bawić się kolorami i wzorami. Każdy znajdzie coś dla siebie. 

Autor: 
Izabela Szkatuła
Polub Plportal.pl:

Reklama