6%DOKIDOKI wprowadza na rynek lalkę we współpracy z marką Pullip z okazji 25-lecia istnienia firmy

Reklama

czw., 07/22/2021 - 00:05 -- MagdalenaL

Tytuł oryginalny: „Marka z Harajuku, 6%DOKIDOKI wprowadza na rynek lalkę we współpracy z marką Pullip z okazji 25-lecia istnienia firmy"

Artykuł z 23.06.21

W tym roku mija 25 lat od powstania modowej marki 6%DOKIDOKI, która ma wielu fanów za granicą i jest uwielbiana przez ludzi w każdym wieku. Aby upamiętnić tę rocznicę, na rynek zostanie wypuszczona lalka z serii Pullip&DOKIDOKI, powstała w kolaboracji marki 6%DOKIDOKI z marką lalek Pullip. Lalka wykonywana jest na zamówienie i będą one przyjmowane do 1 lipca 2021 roku. W tym artykule dowiesz się o szczegółach tej unikatowej współpracy!

W ciągu ostatniego roku, pandemia koronawirusa utrudniła podróżowanie za granicę, lub nawet wyjście na miasto w wybranym przez siebie stylu (ze względu na maseczki). Nawet w tych czasach chcemy dostarczyć wam jak najlepsze produkty, które pozwolą wam zbliżyć się do dzielnicy mody Harajuku i kultury kawaii. Postanowiliśmy wydać na rynek specjalną lalkę Pullip&DOKIDOKI. „Żyjemy w różnych krajach, mówimy różnymi językami, ale naszym wspólnym językiem jest kolor. Bądźmy dumni i ubierajmy się kolorowo”.

...taka jest koncepcja całego przedsięwzięcia.

Lalka Pullip ma wielką głowę i ciało z dużym zakresem ruchu, dzięki czemu może poruszać oczami z boku na bok, mrugać i wykonywać różnorodne mimiczne gesty, ciesząc się przy tym swobodnym pozowaniem. Na kurtce, bluzce i spodniach nadrukowany jest oryginalny wzór marki. Oczywiście pozostałe elementy również są pełne niepowtarzalnego uroku. Jej makijaż jest pełen kolorów, a kształt brwi to zabawny wzór w stylu graffiti. Usta są pokryte brokatem dla uzyskania iskrzącego efektu. Tęczowe skarpetki różnej długości, przyciągające wzrok, winylowa spódniczka w kolorze różowym i zawieszka z logo marki to kluczowe elementy stroju. 6%DOKIDOKI ma w sobie niespotykany urok, ucieleśnia wizerunek osoby, która żyje pełnią życia na swój własny sposób.

Kolorowa obecność lalki z pewnością doda mocy i odwagi w codziennym życiu jej właściciela. Sklep internetowy 6%DOKIDOKI oferuje również wysyłkę międzynarodową, więc lalkę można wysłać również zagranicznym fanom japońskiej kultury kawaii. Z pewnością będziecie zachwyceni!

Autor: 
tłum. Zuzanna Niemczyk
Polub Plportal.pl:

Reklama