Irina Shayk zabiera córkę do pracy i wywołuje nieoczekiwaną debatę

Reklama

ndz., 05/02/2021 - 10:41 -- MagdalenaL

Czy Bradley Cooper zrobił jej zdjęcie?

Wirtualny pokaz Burberry jesień / zima 2021-2022 na oficjalnym wybiegu modowym stał się jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń modowych.

Prezentacja, która odbyła się wczoraj i chociaż sama Irina Shayk nie paradowała to miała chwilę temu wspomnianą Irinę Shayk jako ambasadorkę - kilka dni temu mocno się wzruszyła przypominając sobie zawiadomienie o jej ciąży - wówczas była ona odpowiedzialna za opublikowanie niektórych wiadomości, które zostały upublicznione na portalu społecznościowym na jej prywatnym profilu społecznościowym. Jest jednak szczegół, który doprowadził jej grono miłośników do szaleństwa. Na jednym ze zdjęć pojawia się ze swoją córką Leą, którą trzyma za rękę. Jak dotąd migawka nie wydaje się transcendentalna. Jednakże popularna modelka opubliczniła zdjęcie wraz ze swoją maleńką córką, które zostało wykonane „przez tatusia” („dla taty”), powołując się w tym konkretnym przypadku na autorstwo obrazu. Coś, co sprawiło, że wielu pomyślało, że improwizowanym fotografem jest ojciec dziewczynki, aktor Bradley Cooper, z którym niedawno Irina spotkała się z okazji czwartych urodzin dziewczynki. Nawet kilku fanów zastanawia się: „Czy wróciliście do siebie?” Jednak w tym poście jest również bardzo istotny szczegół. Właśnie w nim jest również wspomniany Riccardo Tisci, wielki przyjaciel Iriny i obecny projektant brytyjskiej firmy; jako właśnie „ojciec” kolekcji, która została niedawno wydana.

„Mammma Mia” - mówi projektant Riccardo Tisci, kiedy widzi zdjęcia Iriny Shayk, na których pokazuje ona stylizację, która jest jedną z nowości Burberry na jesień / zimę 2021-2022. Kolekcja, w której włoski twórca chciał oddać hołd swojej matce (która wychowała go samotnie z ośmioma siostrami) i ogólnie „silnym kobietom”. Jako trendy widzimy zamiłowanie do linii cięcia peleryny, ramion i bloków kolorów.

Są to szczegóły, które możesz w pełni sprawdzić i obejrzeć po obejrzeniu zdjęć z tej właśnie galerii.

Autor: 
Luis Javier Merino / Tłumaczenie: Karolina Pietrzak
Polub Plportal.pl:

Reklama