Woda - dodatkowa energia na każdy dzień

Reklama

sob., 11/03/2018 - 12:25 -- koscielniakk

Człowiek jest stworzeniem o nieograniczonych możliwościach i ogromnej sile, mającym wszystko, co potrzebne do samoleczenia, które może zmieniać okoliczności i po mistrzowsku zbierać swój bagaż doświadczeń. Siła, entuzjazm i pragnienie życia pojawiają się w chwili, gdy człowiek ma cel i zaczyna go realizować. Potrzeba odważnej decyzji, by móc wykorzystać cały swój potencjał i odwagi, by postawić sobie wielkie cele. Jeśli poczujecie, że chcecie przenosić góry, nagle odkryjecie, że możecie to zrobić.

 

 

Nerwowy tryb życia i pośpiech sprawiły, że wielu z nas, urzeczywistniając swoje cele zaniedbało zdrowie i często mylnie zakładało, że zdrowy tryb życia to drogie kosmetyki i konsumpcja cudownych środków. A przecież wszystko, czego potrzebujemy, by poczuć się lepiej to woda. Ten drogocenny płyn, wprost ze źródła lub butelkowany, pity systematycznie bardzo szybko przynosi korzyści. Od zdrowej, nawodnionej, świeżej i elastycznej skóry do pięknej cery, energii i siły. Zwykła woda jest odpowiedzią na niezwykłe problemy. Wpływa nie tylko na urodę, ale również na koncentrację i efektywne rozwiązywanie codziennych zadań, przyczynia się do przepływu przez organizm cennych składników i poprawia pracę mózgu.

„Wybierając na źródło wody zdrowego społeczeństwa wodę butelkowaną, należy zwracać szczególną uwagę na wartość pH (optymalnie około 7.4), zawartość sodu (poniżej 20 mg na litr), ilość suchych pozostałości (mniej niż 300 mg/L), datę ważności i by nie było w niej dodatków smakowych”, radzi profesor dr Sergej Ostojić lekarz i wieloletni fizjolog mistrzów sportu.

Jak sugerują specjaliści, prawidłowe nawodnienie to wybór każdego odpowiedzialnego człowieka. Swoim nastawieniem do zdrowego trybu życia, ciągłym zabieganiem o to, by to, co najczystsze i najistotniejsze w naturze było naszą codziennością, dajemy przykład najmłodszym ucząc ich, że odpowiedzialność za własne zdrowie również powinna być ważnym celem.

 

 

Autor: 
Tłum. Emilia Liberda
Źródło: 

blic.rs

video: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama