Bollywoodzki aktor Sidharth Shukla zmarł w wieku 40 lat

Reklama

czw., 09/02/2021 - 22:54 -- MagdalenaL

Zdjęcie: Sidharth Shukla na czerwonym dywanie podczas rozdania nagród HT Mumbai’s Most Stylish Awards, Bombaj, 2017 r.

Indyjski aktor, model oraz prezenter telewizyjny, Sidharth Shukla zmarł w wieku 40 lat, poinformował spiker z sieci Colors TV, w której pracował mężczyzna.

„Wszyscy w sieci Colors TV jesteśmy zasmuceni oraz zdruzgotani nagłą stratą jednego z członków naszej telewizyjnej rodziny, Sidharta Shukli. Ogromnie będzie nam go brakowało. Jego śmierć to nieodwracalna strata dla nas oraz dla całego przemysłu telewizyjnego”, napisała w czwartkowym tweecie sieć telewizyjna.

Wielu innych indyjskich aktorów oraz fanów Shukli, również skomentowało na twitterze to tragiczne wydarzenie.

„Spotkamy się w niebie bracie. R.I.P. sidharthshukla” napisała modelka i aktorka Asim Riaz.

 Aktorka Kiara Advani złożyła kondolencję rodzinie oraz najbliższym zmarłego, napisała: „Złamało mi to serce, niech twoja dusza spoczywa w pokoju #SidharthShukla”.

Aktorka i piosenkarka Parineeti Chopra powiedziała, że „nie mogła pogodzić się z tą informacją” pisząc: „Spoczywaj w pokoju #SidharthShukla byłeś kochany przez miliony osób”.

Jak podają wiadomości CNN News 18 Shukla zaczął swoją karierę jako model oraz był pierwszym hindusem, który wygrał konkurs „Top Model Of The World” w 2005 r. Jak podaję Colors TV, w 2008 roku rozpoczął swoją telewizyjną oraz kinową karierę. Brał także udział w różnych reality show takich jak „Big Boss” czy „Fear Factor”, prowadził także indyjską wersję programu „Mam Talent”.

Jak podaje CNN News 18, rodzina Shukli oznajmiła Bombajskiej policji, że nie podejrzewa, by aktor został przez kogoś „zamordowany”.

 

Autor: 
Mia Alberti i Jack Guy / tłum. Łukasz Kamiński
Polub Plportal.pl:

Reklama