Ed Sheeran po raz pierwszy został tatą!

Reklama

pt., 09/04/2020 - 09:57 -- MagdalenaL

To córeczka! W zeszłym tygodniu Ed Sheeran i jego żona Cherry Seaborn po raz pierwszy zostali rodzicami maleńkiej córeczki nazwanej Lyra Antarctica.

 

Twórca „Shape of you” zdecydował się ogłosić nowinę swoim fanom na Instagramie. Z tej okazji wstawił zdjęcie malusieńskich skarpetek ułożonych na kocyku.
Napisał także do swoich 31 milionów obserwujących „Cześć. Chciałbym przekazać Wam szybką wiadomość, bo jest pewna prywatna nowina, jaką chciałbym się z Wami podzielić…. W zeszłym tygodniu, wraz z pomocą genialnej ekipy medycznej, Cheryl urodziła naszą córeczkę, która jest zdrowa i cudowna- Lyra Antarctica Seaborn Sheeran. Jesteśmy w niej totalnie zauroczeni. Mamusia i dziecko mają się dobrze i jesteśmy w siódmym niebie. Mamy nadzieję, że uszanujecie nasze życie prywatne w tym momencie. Wysyłam Wam dużo miłości i poinformuję, gdy będzie czas mojego powrotu.

Po dwóch latach w trasie, Ed Sheeran ogłosił w grudniu 2019 roku, że chciałby zrobić przerwę w karierze i skoncentrować się na swoim życiu rodzinnym. Dopiero kilka tygodni temu, w samym środku sierpnia, gazety pokazały ciążę Cherry Seaborn. Parze udało się utrzymać w tajemnicy te przyszłe narodziny, głównie dzięki kwarantannie i obostrzeniom sanitarnym: „Zamknięcie było idealnym powodem do tego by nie być zbyt często widywanym” powiedziało źródlo informacji do magazynu „Sun”.

Autor: 
Sarah Duverger Tłumaczenie: Barbara Orchowska
Źródło: 
Polub Plportal.pl:

Reklama