Lee Jong-seok 2 stycznia zakończył zastępczą służbę cywilną i wraca do fanów

Reklama

pon., 01/04/2021 - 13:12 -- MagdalenaL

Aktor Lee Jong-seok wraca z z zastępczej służby cywilnej (zamiast obowiązkowej służby wojskowej) do fanów.

Lee Jong-seok 2 stycznia kończy zastępczą służbę cywilną. Od marca 2019 roku pracował jako zastępca w służbie publicznej. Przez uczestnictwo w wypadku samochodowym w latach gimnazjalnych, w którym zerwał więzadła krzyżowe kolana został zmuszony wykonać zastępczą służbę cywilną.

Po zakończeniu służby można się spodziewać ciężkiej pracy od Lee Jong-seok'a. Poinformował, że już w zeszłym miesiącu (grudzień) był w trakcie dyskusji co do grania w kolejnym filmie. Zaoferowano mu (jego udział nie jest jeszcze pewny) cameo w nowym filmie "Wiedźma 2" reżysera Park Hoon-jung znanego także przez produkcję "V.I.P.".

Lee Jong-seok zadebiutował jako aktor w 2010 w dramie "Księżniczka prokurator" (검사 프린세스). Jego twarz zaczęła być znana dzięki występom także w dramach "Tajemniczy ogród" (시크릿가든) oraz "Szkoła 2013" (학교2013). A zaczął być popularny dzięki roli w "Słyszę twój głos" (너의 목소리가 들려).

Lee Jong-seok wyrobił sobie reputacje dobrego aktora po udziale w popularnych dramach jak: "Doktor nieznajomy" (닥터 이방인), "Pinokio" (피노키오), "W" (더블유), "Gdy spałaś" (당신이 잠든 사이에). Ostatnia drama, w której grał przed rozpoczęciem zastępczej służby cywilnej była drama w tvN "Romans to dodatek" (로맨스는 별책부록). W ów serialu główną rolę grała Lee Na-young.

Autor: 
Tłum. Stella Mateja
Źródło: 

dongA.com

Polub Plportal.pl:

Reklama