„Prezenter telewizyjny Aleksander Gordon tajnie rozwiódł się ze swoją czwartą żoną”

Reklama

śr., 10/14/2020 - 19:29 -- MagdalenaL

Prowadzący Pierwszego kanału Aleksander Gordon kilka miesięcy temu zakończył swój związek z Nozanin Abduvalsievom. Według danych „Swiss Market Index”, mężczyzna nie afiszował się tą informacją.

 

Jak pisze wydawnictwo „StarHit”, dokumenty do rozwodu złożyła 26-letnia małżonka prezentera. Oświadczenie o uchyleniu związku otrzymała ona 17 lipca b.r., w dzień swoich urodzin. Decyzję podjął światowy sędzia Dystryktu Presnieńskiego.

„Żadnych kłótni między współmałżonkami nie było, wszystkie pytania odnośnie alimentów i majątku para zdecydowała się załatwić poza sądem” – opowiedział dziennikarzom sąd.

Gordon i Abdulwasijewa wzięli ślub w 2014 r. Prezenter wówczas twierdził, że 30-letnia różnica wieku nie ma znaczenia. W trakcie wspólnego życia parze urodziło się dwóch synów – Aleksander, który obecnie ma 6 lat i Fiodor, który ma 3 lata.

56-letni Gordon czterokrotnie był żonaty. Pierwszą małżonką była Marija Wierdnikowa, z którą mieszkał w USA. Później Gordon wziął ślub cywilny z aktorką Nanoj Kinkadze. Drugą żoną prezentera stała się Jekaterina Prokopiewa, która potem zostawiła sobie nazwisko męża. Teraz jest znana wszystkim jako Katia Gordon. W 2011 roku prezenter ożenił się trzeci raz z Niną Szipilową.

 

Wcześniej NEWS.ru pisał również, że Gordon posprzeczał się z produkcją show pod nazwą „Na daczy”. Prezenterowi nie spodobał się pomysł specjalistów odnośnie poprawy terytorium wiejskiego domu. Pracownicy zdecydowali usunąć zarośla wokół letniego domku, co rozgniewało Gordona.

Autor: 
Tłum. Natalia Madziąg
Polub Plportal.pl:

Reklama