20 dobrych kremów do rąk

Reklama

wt., 09/15/2020 - 11:01 -- MagdalenaL

Jaki krem do rąk wybrać? Nasza top 20, aby zadbać o swoją skórę.

Jest to jeden z koniecznych zabiegów upiększających istotnych o każdej porze roku. Krem do rąk to kuracja, którą można wsunąć bezpośrednio do torby podczas bardzo zimnych okresów i takich jak lato. Gdy temperatura spada, nasze ręce marzną. Owinięte  w rękawiczki, są drażnione przez materiał. Na zewnątrz zostają zaatakowane i wysuszone przez wiatr. Rezultat: zaczerwienionie, popękane, z efektem „skóry krokodyla”. Latem dzięki słońcu bardziej nawilżamy dłonie. SPF służy do ich ochrony i zapobiegania powstawaniu plam na skórze.

Jak nawilżać skórę rąk?

Jest tylko jedno rozwiązanie- nawilżenie w celu ochrony bariery lipidowej skóry. Dzięki zastosowaniu bogatego kremu dłonie są odżywione. Złożone głównie z wody i substancji tłuszczowych wzbogacone formuły wspomagają i wzmacniają naturalne mechanizmy nawilżenia. Co więcej? Szybko się wchłaniają i nie pozostawiają uczucia tłustych rąk.

Jak leczyć uszkodzone ręce?

Im bardziej sucha skóra, tym bogatszy powinien być krem. Preferujemy konsystencję balsamu, który będzie działał jak osłona na naszym naskórku, zapobiegając wysuszeniu skóry. Dziś kremy do rąk są zróżnicowane i ukierunkowane na swoje działanie. Działają przeciwstarzeniowo, odplamiająco, łagodząco... Wybieramy taki, który odpowiada naszym potrzebom. Oprócz stosowania żelu wodno-alkoholowego i częstego mycia rąk, krem ​​do rąk jest niezbędny do naprawy zniszczonych dłoni.

Oto nasz wybór kremów do rąk do stosowania przez cały rok: 

- Handcream glossier - jego konsystencja jest mieszanką balsamu i kremu. A nam podoba się jego ciekawe graficznie różowe opakowanie z precyzyjną i higieniczną końcówką.

- Krem młodości do rąk o zapachu neroli- ten krem ​​z limitowanej edycji jest niestandardowym produktem udostępnionym przez Laurę Tenoudji. Z 12 euro ceny zakupu 2 są przekazywane stowarzyszeniom wspieranym przez Clarins Prize for Childhood France.

- Krem Augustinus Bader, kuracja dla rąk -krem odżywia suchą skórę i redukuje oznaki starzenia się.

- Krem do rąk, marki Clinique- Krem nawilża, łagodzi i wzmacnia barierę ochronną skóry przed atakami środowiska.

- Regeneracyjny krem do rąk dr Hauschka- Krem daje uczucie gładkiej i satynowej skóry.

- Krem La Mer- łagodzi, rozświetla, regeneruje i chroni najbardziej suche dłonie.

I wiele więcej.

Autor: 
Elisa Casson; Tłumaczenie: Barbara Orchowska
Źródło: 
Polub Plportal.pl:

Reklama