Hobby

Reklama

Zdjęcie: 

Kwiaty i rośliny pomagają poprawić życie i nastrój: istnieje naukowe potwierdzenie

śr., 08/05/2020 - 08:45 -- AleksandraJ
Kwiaty i rośliny w czasie kwarantanny pomogły wielu ludziom kultywować sztukę cierpliwości i sprawdziły się jako antidotum na stres, istnieje wiele dobrych powodów, aby nadal uprawiać je w naszych domach. Zapewniają dobre samopoczucie, regulują nastrój i zwiększają kreatywność.

To wszystko było czyimś śmieciem

wt., 08/04/2020 - 09:42 -- AleksandraJ
Petra Orgren przejęła inicjatywę w swoim rodzinnym mieście Hamar, zaczęła sprzedawać rzeczy, które dla kogoś już nie były przydatne. Jednak znacząco to miejsce różni się od szwedzich loppisów (tzw. pchlich targów), ponieważ sprzedawane są w Hamarze rzeczy odnowione, odremontowane.

Lato w Koneserze

wt., 08/04/2020 - 09:10 -- MagdalenaL
Spędzasz wakacje w Warszawie i nie masz pomysłu na spędzenie czasu wolnego? Być może coś dla siebie znajdziesz na terenie dawnej wytwórni wódek!
Polub Plportal.pl:

10 sposobów na domówkę, czyli impreza w czasie pandemii też może się udać.

ndz., 04/26/2020 - 21:33 -- Anonim (niezweryfikowany)
Wielu z nas zwykło wychodzić na miasto, spotykać się ze znajomymi, chodzić na koncerty, czy też odwiedzać kluby. Niestety imprezowa mapa z powodu epidemii praktycznie znikła a osoby lubiące wyskoczyć gdzieś w weekend nie mają takiej możliwości.

Znaczki owiane tajemnicą

pt., 08/02/2019 - 14:52 -- Anonim (niezweryfikowany)
Aby ​​serca kolekcjonerów zabiły szybciej, wystarczy tylko myśl o tych białych krukach: niebieski i czerwony Mauritius. Na wyjątkowej wystawie w Berlinie można obejrzeć 18 z 27 pozostałych znaczków Mauritiusa.
Polub Plportal.pl:

Ulubiona pora fotografów…

śr., 06/19/2019 - 22:50 -- Anonim (niezweryfikowany)
Świat wydaje się wtedy piękniejszy, krajobraz ciekawszy, a kadr wyraźniejszy. Fotografowie na całym świecie polują na ten jeden moment… Złota godzina, idealna chwila dla oka aparatu! Z angielskiego „golden hour” to czas po wschodzie lub tuż przed zachodem słońca.
Polub Plportal.pl:

Strony

Reklama

Subskrybuj RSS - Hobby