Hobby

Reklama

Zdjęcie: 

5 kreatywnych zajęć, które poprawią stan twojego zdrowia psychicznego

śr., 02/24/2021 - 09:20 -- MagdalenaL
Wszyscy mamy lepsze oraz gorsze dni. Niektórzy zmagają się z większymi problemami oraz nie potrafią sobie z nimi poradzić, ale każdy powinien zwracać uwagę na zdrowie psychiczne. Tak jak czasami cierpimy na kaszel bądź ból brzucha, nasz mózg również musi czasami mieć dzień wolny.

Czy książki fantastyczne nadają się dla najmłodszych czytelników?

czw., 02/11/2021 - 16:37 -- MagdalenaL
Jak wiadomo dzieci w XXI wieku na co dzień stykają się z różnymi treściami, są nimi atakowane z gazet, telewizji, internetu czy gier. Niejednokrotnie są to obrazy brutalne i wulgarne. Dzieci chłoną je i obcują z nimi. Czy więc dzisiejsze dziecko powinno czytać fantasy?

Czy na pewno wiesz, co mówi twój kot? Kwestia miauczenia, spania i leżenia

sob., 12/26/2020 - 13:30 -- MagdalenaL
Codziennie obserwując zachowanie naszego ukochanego kota, na pewno czasem wpadamy w zdziwienie. Skoro koty to stworzenia nocne, dlaczego nie śpią w nocy? Dlaczego zawsze muszą się położyć na tej jednej kartce papieru? Te i inne tajemnice rozwiążemy dzisiaj, odkrywając prawdziwe kocie intencje.

Domowe makaroniki czekoladowe

pon., 12/14/2020 - 18:07 -- MagdalenaL
Makaroniki, reprezentujące doskonałość i wykwintność wypieków francuskich, są uważane za trudne do zrobienia. Jeśli jednak będziesz starannie wykonywać każdy z poszczególnych etapów naszego przepisu na makaroniki z ciemną czekoladą, powinno ci się udać bez problemu. Ta atrakcyjnie wyglądająca...
Polub Plportal.pl:

Strony

Reklama

Subskrybuj RSS - Hobby