Moda

Reklama

Zdjęcie: 

Nie zakładajcie tej biżuterii, jeśli jesteście po 40-stce, żeby nie wyglądać staro

pt., 07/23/2021 - 00:40 -- MagdalenaL
Każda kobieta marzy by być atrakcyjną i piękną w każdym wieku. Skoro młode damy wyglądają stylowo i dobrze w każdym stroju, w każdym wizerunku, wówczas dojrzała dama by zrobić dobre wrażenie na innych, musi postarać się jeszcze bardziej.

5 przestarzałych fasonów sukienek, które zdradzą, że pochodzisz z prowincji

pt., 07/23/2021 - 00:27 -- MagdalenaL
„Jak cię widzą tak cię piszą” – głosi znane powiedzenie i sprawdza się także w praktyce. Gdy kogoś poznajemy, pierwszym co dostrzegamy, jest właśnie ubranie. Wszyscy wiemy, że pierwsze wrażenie i wizerunek danego człowieka są bardzo ważne.

6%DOKIDOKI wprowadza na rynek lalkę we współpracy z marką Pullip z okazji 25-lecia istnienia firmy

czw., 07/22/2021 - 00:05 -- MagdalenaL
W tym roku mija 25 lat od powstania modowej marki 6%DOKIDOKI. Aby upamiętnić tę rocznicę, na rynek zostanie wypuszczona lalka z serii Pullip&DOKIDOKI. Lalka wykonywana jest na zamówienie i będą one przyjmowane do 1 lipca 2021 roku. W tym artykule dowiesz się o szczegółach tej unikatowej współpracy!

To właśnie dlatego że są tak proste, dają nam swobodę – wariacje z T-shirtami na lato

pon., 07/19/2021 - 02:35 -- MagdalenaL
Po porze deszczowej czas na lato! Kiedy nie mamy motywacji lub pomysłu, w co się ubrać w upalne dni, wiele z nas polega na T-shirtach. Tym razem przedstawimy różne propozycje T-shirtów, z którymi można dobrać resztę ubioru.

„Nigdy nie wiesz jaką historię kryje dany przedmiot”: dlaczego kupuję i sprzedaję używane ubrania

sob., 07/10/2021 - 23:42 -- MagdalenaL
Użytkowniczka serwisu do sprzedawania i kupowania Depop i miłośniczka mody vintage, Gayle Bennett, wyjaśnia w jaki sposób dbanie o nasze ubrania jest niezbędne do tego, by przetrwały dla przyszłych pokoleń.

Strony

Reklama

Subskrybuj RSS - Moda