Styl życia

Reklama

Zdjęcie: 

Dzieci i media społecznościowe: czy Twoje dziecko jest gotowe na Instagrama i inne media

pt., 03/05/2021 - 22:45 -- MagdalenaL
W świecie, w którym niemal wszyscy paradujemy wokół ze smartfonami, media społecznościowe są rzeczą normalniejszą niż kiedykolwiek. Także dla małych dzieci. Ale kiedy dziecko jest na nie gotowe i w jaki sposób przygotowujesz się do tego jako rodzic?

Dlaczego katolicy nie jedzą mięsa w piątki wielkiego postu?

pt., 03/05/2021 - 16:08 -- MagdalenaL
Katolickie miasto łatwo rozpoznać po tym, że w wielkim poście w menu każdej restauracji króluje jedno danie – ryba! Zwróciłem uwagę na to, że nawet wielkie sieci fast-food wyróżniają w swoich ofertach środę popielcową. Skąd to nagłe i wszechstronne zainteresowanie okresami liturgicznymi Kościoła?

Pianino! Skrzypce! Chiński!

czw., 03/04/2021 - 12:33 -- MagdalenaL
Kiedy kilka lat temu mieliśmy zebranie dla rodziców w przedszkolu. Jedna kobieta zapytała mnie mimochodem, czy mamy określone wyobrażenie, czego nasze dzieciątko powinno się uczyć lub na co powinno się skupić szczególna uwagę. „Pianino? Skrzypce? Chiński?”- zapytała z rozbawieniem.

Oto 5 zaskakujących korzyści z jogi

śr., 03/03/2021 - 18:31 -- MagdalenaL
Joga istnieje odkąd człowiek sięga pamięcią, lecz z każdym dniem staje się popularniejsza. Nic dziwnego, jeśli pomyślisz, że obecnie jesteśmy dostępni prawie 24 godziny na dobę, a więc zawsze „na chodzie”; nieco odprężenia się w tu i teraz jest potrzebne bardziej niż kiedykolwiek.

Strony

Reklama

Subskrybuj RSS - Styl życia