Wywiady

Reklama

Zdjęcie: 

Ulica imienia ojca Kazika Staszewskiego zniknie z powodu dekomunizacji?

śr., 01/03/2018 - 08:47 -- zzz
Kilka miesięcy temu media zaczęły pisać o tym, że ulica Stanisława Staszewskiego, ojca Kazika, prawdopodobnie zniknie z Pabianic z powodu dekomunizacji. Wojewoda otrzymał dokumenty przesłane również do Instytutu Pamięci Narodowej, który ma wydać ostateczną opinię w sprawie. Mieszkańcy Pabianic nie k

Anna Wyszkoni przerywa milczenie. „To choroba, z którą żyje się do końca”

pon., 04/03/2017 - 21:18 -- Anonim (niezweryfikowany)
– Każdy, kto słyszy taką diagnozę reaguje podobnie. Najpierw pojawia się strach o życie, później obawa o śpiewanie. To był bardzo trudny czas, ale mam dwójkę cudownych dzieci, dla których zawsze będę silna – wspomina okres choroby Anna Wyszkoni.

ERYK LUBOS: CZUŁY DRWAL

wt., 02/21/2017 - 15:23 -- Anonim (niezweryfikowany)
W szafie ma dwa garnitury, na ręku tani zegarek. Jeździ starym autem i mieszka w kawalerce na Pradze. Eryk Lubos do życia nie potrzebuje wiele. Popracować na planie, pójść z córką na ślizgawkę, narąbać drewna, zjeść z ukochaną zupę.
Polub Plportal.pl:

Mężczyźni o różnych dochodach mówią o życiu, na jakie ich stać

czw., 06/30/2016 - 13:04 -- Anonim (niezweryfikowany)
Średni dochód gospodarstwa w Stanach Zjednoczonych wynosi 53 657 dolarów. Politycy wyznaczają granicę pomiędzy klasą średnią i wyższą na poziomie 250 tysięcy dolarów. Jednak prawdziwym wyznacznikiem zamożności jest magiczna wartość miliona dolarów.

Strony

Reklama

Subskrybuj RSS - Wywiady