Wiadomości

Reklama

Zdjęcie: 

To istotne, aby rodzice angażowali się w zainteresowania swoich dzieci

śr., 12/02/2020 - 20:47 -- MagdalenaL
Już istnieje nowa platforma stworzona dla tych, którzy chcą przejść na kolejny level w gamingowym świecie. Platforma By Mates zaprasza na szkolenie z gier, takich jak CS:GO, Fortnite czy League of Legends. - Jednym z ważniejszych aspektów sukcesu jest zaproszenie rodziców na szkolenie...

Kiedy ślub przez internet?

śr., 12/02/2020 - 06:18 -- zzz
W obliczu kryzysu pandemicznego wzrosło zapotrzebowanie na usługi administracyjne, edukacyjne oraz biznesowe świadczone w trybie zdalnym. Przyspieszyło to proces cyfryzacji globalnej gospodarki we wszystkich jej obszarach. W narzędzia do zdalnej komunikacji zainwestowali zarówno przedstawiciele pryw
Polub Plportal.pl:

Kobieta ordynator, która nienawidzi mężczyzn. Pacjenci od 10 lat czekają na sprawiedliwość

czw., 11/26/2020 - 06:12 -- zzz
Karne lewatywy, poniżanie, zamykanie w izolatce na wiele dni – to tylko niektóre praktyki, jakie miały być stosowane w szpitalu psychiatrycznym wobec nieletnich pacjentów. Sprawa ujrzała światło dzienne ponad 10 lat temu, ale do dziś pokrzywdzeni nie doczekali się sprawiedliwości.

O zapomnianej sztuce pisania listów

wt., 11/24/2020 - 14:54 -- MagdalenaL
Sprawdzanie skrzynki pocztowej nie jest już takie ekscytujące wiedząc, że jedynie co możemy w niej znaleźć, to rachunki do opłacenia, bądź zaproszenia na pokazy kulinarne. Zaledwie kilka dekad temu porozumiewanie się za pomocą listów było jednym z niewielu sposobów wymiany informacji.

Jak rozmawiać językiem kwiatów?

pon., 11/23/2020 - 16:15 -- MagdalenaL
Na pewno już spotkałeś się kiedyś z rośliną przedstawioną na zdjęciu niżej, bardzo możliwe, że znasz również jej nazwę, bo kupowałeś taką mamie, babci, dziewczynie, czy też żonie na jakąś okazję. Jednak czy wiesz, że to nie był zwykły prezent? Każdy kwiat niesie ze sobą ukryte znaczenie.

Strony

Reklama

Subskrybuj RSS - Wiadomości