Wiadomości

Reklama

Zdjęcie: 

Dlaczego od niedawna odradza się ciężarnym kobietom spożywania krewetek

ndz., 07/25/2021 - 00:59 -- MagdalenaL
W ZwangerHap, powszechnie używanej holenderskiej aplikacji z poradami żywieniowymi dla kobiet w ciąży, pojawił się nagle komunikat: kobiety w ciąży powinny unikać krewetek. Ale dlaczego nie zalecono tego w pierwszej kolejności? A czy to źle, jeśli jadłaś wcześniej krewetki?

6%DOKIDOKI wprowadza na rynek lalkę we współpracy z marką Pullip z okazji 25-lecia istnienia firmy

czw., 07/22/2021 - 00:05 -- MagdalenaL
W tym roku mija 25 lat od powstania modowej marki 6%DOKIDOKI. Aby upamiętnić tę rocznicę, na rynek zostanie wypuszczona lalka z serii Pullip&DOKIDOKI. Lalka wykonywana jest na zamówienie i będą one przyjmowane do 1 lipca 2021 roku. W tym artykule dowiesz się o szczegółach tej unikatowej współpracy!

Kobieta podczas kłótni rozrzuciła 200 tys. zł należące do męża

śr., 07/21/2021 - 06:40 -- zzz
Podczas kłótni z mężem wzięła należące do niego oszczędności i cisnęła nimi z balkonu zlokalizowanego na 6. piętrze. Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że przed budynkiem rozsypano banknoty o łącznej wartości 200 tys. zł. Policjantom udało się odzyskać większość pieniędzy i zwrócić je właścicielow

Produkty, które ratują nas w przypadku szkodliwego poparzenia słonecznego

wt., 07/20/2021 - 15:22 -- MagdalenaL
Taki przypadek zdarza się nawet najlepszym z nas: poparzenie słonecznie. Wszyscy wiemy, że należy stosować produkty przeciwsłoneczne, ale czasami zapominamy lub przeceniamy nasilenie słońca i w efekcie kończymy z zaczerwienionymi plecami, twarzą lub ramionami.

Strony

Reklama

Subskrybuj RSS - Wiadomości