Niemowle

Reklama

Zdjęcie: 

NIESPODZIEWANY PORÓD

wt., 02/19/2019 - 18:12 -- koscielniakk
​O dużym szczęściu może mówić osiemnastolatka Ebony Stevenson. Gdy kładła się spać z bólem głowy, nie przypuszczała nawet, że zapadnie w czterodniową śpiączkę, po której obudzi się jako świeżo upieczona mama.

Technologie dotyczące pupci malucha: Specjalny czujnik wysyła alarm, gdy pieluszka jest pełna

pon., 11/20/2017 - 12:37 -- koscielniakk
Kiedy należy przewinąć dziecko, rodzice wkrótce dowiedzą się nie tylko poprzez węch czy dotyk. Za pomocą nowej technologii z Japonii zostanie wysłany alarm, jak tylko pieluszka będzie pełna. Czy nadszedł już ten moment czy jeszcze nie? Skrzywiona mina dziecka przeważnie sama wysyła informację,

Dzieci, które mało śpią, w późniejszym wieku będą szybsze

pt., 09/01/2017 - 13:52 -- koscielniakk
Naukowcy zbadali jak krótki sen u dzieci wpływa na rozwój ich komórek życiowych. Udowodnili, że będą w dorosłym wieku szybsi. Krótki sen może jednak doprowadzić do różnych chorób. Sen jest ważny, przede wszystkim dla dzieci. Na początku zbadano, jak długo dzieci w każdym przedziale wiekowym

Odporność i mózg – dlaczego i jak wspierać ich rozwój u niemowląt do 1. roku życia?

wt., 09/27/2016 - 17:18 -- koscielniakk
Czy wiesz, że masz ogromny wpływ na to, jak rozwija się twoje dziecko? Dr Jarosław Kwiecień, specjalista gastroenterologii dziecięcej, podpowiada, co zrobić, by dziecko było zdrowe i prawidłowo się rozwijało.

Pięć dyscyplin mistrzowskiego rozwoju małego medalisty. 2. "Kroczki na 10 metrów"

pon., 08/15/2016 - 21:40 -- koscielniakk
WYPOWIEDŹ EKSPERTKI FISHER-PRICE® DR N. HUM. JUSTYNA KORZENIEWSKA – PSYCHOLOG DZIECIĘCY Dla dzieci nauka chodzenia to jednocześnie wspinaczka wysokogórska i specyficzny chód podobny do brodzenia w grząskich piaskach.

Strony

Reklama

Subskrybuj RSS - Niemowle