Uroda

Reklama

Zdjęcie: 

Talia osy od zaraz

ndz., 08/25/2019 - 12:39 -- koscielniakk
Żyjemy w świecie uwikłań w ideały rodem z social mediów, a jednym z gorętszych trendów jeżeli chodzi o ciało (jakkolwiek absurdalnie to brzmi) jest, obok kształtnych pośladków, czy powiększonych ust, talia osy.
Polub Plportal.pl:

Rewolucja w walce z trądzikiem

ndz., 08/25/2019 - 12:14 -- koscielniakk
Kotwica Trądzik to przykry, spędzający sen z powiek problem, na który ciężko o skuteczne rozwiązanie. Dotychczasowe metody walki z nim okazywały się niewystarczająco skuteczne, a pacjenci przez całe życie byli skazani na ten nieestetyczny defekt i blizny, jakie pozostawiał na twarzy.

Składniki kosmetyków, które latem mogą uczulać

czw., 07/18/2019 - 15:12 -- publikator
Może okazać się, że krem, tonik czy perfumy, których używałaś jeszcze niedawno, teraz wywołują zaczerwienienie skóry, pieczenie, obrzęk, a nawet ciemne plamy. Sprawdź, czy nie zawierają składników, które nie lubią słońca. Wróć do nich dopiero na początku jesieni.

Lato się zaczyna! Jak dbać o cerę?

ndz., 06/16/2019 - 23:30 -- koscielniakk
Nasze ciało jest tym, co mamy na zawsze, dlatego też, warto dbać o nie niezależnie od pory roku. Skupmy się jednak na twarzy. Jak pielęgnować cerę latem? Po pierwsze zawsze nakładajmy na twarz krem z wysokim filtrem. Słońce, choć piękne, potrafi być niebezpieczne. Oprócz nieprzyjemnych dolegliwości
Polub Plportal.pl:

Strony

Reklama

Subskrybuj RSS - Uroda