Najczęściej Komentowane

Rozwój niemowlęcia miesiąc po miesiącu (7295)
Kalendarze i podręczniki, które podają, jak przebiega rozwój niemowlęcia miesiąc po miesiącu, pozwalają rodzicom oceniać postępy swoich pociech i wstępnie diagnozować zaburzenia rozwojowe.
Dlaczego nie wolno gotować wody dwa razy? (4)
Okazuje się, że ponowne podgrzewanie wody do temperatury wrzenia powoduje, że obecne w niej minerały stają się toksyczne.
Nie tucz mnie, babciu! (3)
Babcie i dziadkowie kochają nasze dzieci nad życie i daliby się za nie pokroić w plasterki. Czasem jednak przekarmiają je słodyczami… Co robić?
LIST: „Radzę unikać wytatuowanych osób. Z nimi naprawdę jest coś nie tak” (2)
Nigdy nie podobało mi się „ozdabianie” ciała w ten sposób. Nie rozumiałam tych, którzy fascynowali się tym tematem, a tym bardziej, gdy sami decydowali się na tatuaż. Nie dość, że brzydkie, to jeszcze podejrzane. Do niedawna jednak nie miałam z takimi osobami styczności. Widziałam ich wcześniej tylk
Nadchodzą zmiany, Klapki wracają do łask (2)
Zeszłego lata ulubionym modelem butów były te typu mules, czyli klapki przypominające mokasyny. W tym roku pora odkryć nieco więcej – nosimy, bowiem, modele odsłaniające palce.
Wszystko to, czego nie wiedzieliście o ziołach (2)
Jeśli jest coś wspólnego dla całych Włoch, to są to zioła używane w kuchni i sklepach zielarskich od regionu Val d’Aosta aż po Sycylię.
PIERWSZA NA ŚWIECIE TRANS "KOBIETA-ŚWINIA" (2)
Zmiana płci dotarła pod strzechy całego świata i już nikogo nie dziwi. Oszpecanie się lub upiększanie w tradycyjny sposób już nikogo nie kręcie. Dla transów to być albo nie być. Ich ciała muszą szokować i zaspakajać mroczne apetyty adresatów przekazu udziwnień.
Masz wysoki cholesterol? To dobrze, będziesz długo żył! (1)
Cytuję: „Zanim dasz zarobić firmie farmaceutycznej, odrzucisz pachnące masło i zaczniesz chleb smarować margaryną, przeczytaj książkę niemieckiego profesora Waltera Hartenbacha. „Mity o cholesterolu..” Znalazłem ciekawy opis książki Waltera Hartenbacha który znalazł się w gazecie
JAK SYSTEM EDUKACJI FAWORYZUJE DZIEWCZYNKI I DYSKRYMINUJE CHŁOPCÓW. (1)
Jednym z najbardziej wyraźnych i najbardziej ewidentnych przykładów dyskryminacji mężczyzn jest nauka na poziomie szkolnym. To tam chłopcy muszą się konfrontować z seksistowskim podejściem nauczycielek i faworyzowaniem dziewczynek jako lepsze, mądrzejsze i bardziej zaradne. Efekty są potem widoczne
Japonia : na Halloween można dostać specjalne pakiety lunchowe, a w nich czaszki i oczy (1)
• Japońscy użytkownicy Twittera podzielili się zdjęciami swoich pakietów lunchowych • Najbardziej wymyślne zawierają przerażające dynie i wykrzywione czaszki • Grupa kreatywnych kucharzy stworzyła nawet odcięte palce z jadalną krwią
Jak urządzić salon w stylu skandynawskim? (1)
Moda na styl skandynawski trwa w najlepsze. Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych nurtów w stylizacji wnętrz. Łączy w sobie minimalizm, estetykę oraz dbałość o ekologię.
Cukier sprawia, że komórki nowotworowe rosną jak na drożdżach (1)
Nadmierne spożywanie cukru sprzyja wystąpieniu raka. Niemiecki biochemik Otto Heinrich Warburg odkrył, że metabolizm nowotworów złośliwych jest uzależniony w znacznym stopniu od spożycia glukozy. Nasze organizmy nie są dostosowane do zbyt dużych ilości cukru w diecie. Obliczono, że aż 56 proc. spoży
Wygrać walkę z nałogiem (1)
Można śmiało powiedzieć, że każdy z nas jest od czegoś uzależniony. W niektórych przypadkach są to nałogi, które niosą za sobą pozytywne skutki, jak na przykład bieganie. Inne są zupełnie neutralne - słuchanie muzyki czy żucie gumy.
Ci, którzy chodzą do toalety z telefonami komórkowymi zaraz przestaną. A oto, dlaczego (1)
Przyznajcie, że chociaż raz w życiu usiedliście na sedes zaglądając w tym czasie do swojej komórki. Według niektórych ankiet, 92% ludzi przegląda w toalecie sieci społecznościowe, a 30% krócej lub dłużej rozmawia.
Dorosłe dzieci rodziców tej samej płci są dwukrotnie bardziej narażone na depresję (1)
Dzieci, które dorastają w rodzinach rodziców jednopłciowych, mogą być narażone na znacznie większe ryzyko depresji w późniejszym życiu.
Na ile na prawdę chroni nas witamina D i tran? (1)
Najnowsze, szeroko zakrojone badania wykazały, że ani witamina D, ani tran nie zapobiegają u zdrowych seniorów nowotworom, czy poważnym chorobom kardiologicznym w postaci udaru mózgowo- sercowego. Nie zapobiegają też śmierci w wyniku chorób serca.
Sport dla najmłodszych (1)
Aktywność fizyczna zmniejsza ryzyko otyłości, częstotliwości występowania zaburzeń układu ruchu i infekcji układu oddechowego, dlatego warto zacząć aktywnie spędzać wolny czas już od najmłodszych lat życia. Należy jednak pamiętać, aby zbytnio nie obciążać fizycznie dzieci
Ta kocia mama przeszła 5 razy przez płomienie by ratować swoje młode z pożaru (1)
Ta kotka z Nowego Jorku ma większe serce niż nie jeden człowiek. Poznajcie Scarlett, kotkę która stała się jedną z najsłynniejszych matek w 1996 roku gdy przeszła pięć razy przez płomienie by uratować całą piątkę swoich kociąt z pożaru budynku. Jest dowodem jak silna jest miłość matki do swoich dzie
Naukowcy twierdzą, że kobiety zdradzają, bo mają to w genach!? (1)
Dzięki naukowcom każda kobieta będzie mogła teraz usprawiedliwić zdrady swoją genetyką, która zbyt moralna nie jest, a walczy jedynie o “wygodne ustawienie się kosztem i przy pomocy mężczyzn”. Brzmi jak feminizm, który żąda przywilejów i pracy mężczyzn na rzecz kobiet? Pamiętajcie, że feminizm to st
Pięć niewiarygodnych rzeczy, które dzieją się w waszym organizmie, gdy pijecie tylko wodę (1)
Istnieje bardzo prosty sposób, by poprawić jakość życia, a przy tym zaoszczędzić : trzeba zastąpić wodą wszystkie napoje, które zazwyczaj spożywacie.Może to nie brzmi zachęcająco, ale takie rozwiązanie będzie mieć bardzo pozytywny wpływ na wasze zdrowie i styl życia.

Strony