Najczęściej Komentowane

Chcesz zostać tatą? Odstaw alkohol na pół roku przed (0)
Starają się o dziecko ze swoją partnerką, ale nie rezygnują z alkoholu. Odstawiają go dopiero wtedy, gdy są problemy z zajściem w ciążę. Wielu mężczyzn nie zdaje sobie sprawy, że alkohol zmienia kod DNA w rozwoju plemników. Tymczasem według najnowszych badań opublikowanych w European Journal of Prev
Rozwód i podział majątku (0)
Rozpad związku małżeńskiego może nastąpić z wielu powodów i zazwyczaj jest bolesnym przeżyciem dla obu stron. Aby móc uzyskać rozwód, należy przeprowadzić postępowanie sądowe – to na podstawie wyroku następuje rozwiązanie małżeństwa.
Żona przebiegle znęcająca się nad mężem. Historia czytelnika, który przeszedł piekło (0)
Mój artykuł o przemocy Amber Heard wobec Johnny’ego Deppa poskutkował falą wysłanych do mnie historii mężczyzn, którzy byli ofiarami podstępnych i długotrwałych form przemoc ze strony kobiet (głównie była to przemoc psychiczna, manipulacje i fałszywe oskarżenia składane na policję/do sądu, choć byli
Dlaczego Polki wolą mężczyzn z Zachodu, a Polacy kobiety ze Wschodu? (0)
Od jakiegoś czasu, w męskiej części naszego społeczeństwa, daje się zauważyć narastającą niechęć co do polskich przedstawicielek, tak zwanej, płci pięknej. Dowodem na to może być na przykład tworzenie wyrażeń takich jak “p0lka” lub “madka”, które szturmem wbiły się do słownika internautów.
Prozdrowotne cechy czerwonej herbaty (0)
Czerwona herbata ma właściwości odchudzające, równocześnie wspomaga koncentrację. Ma wiele właściwości dla zdrowego trybu życia: pomaga pozbyć się nadmiaru wody z organizmu, obniża cholesterol oraz wspomogą procesy poznawcze.
Pozytywne i negatywne właściwości cukru (0)
Cukier występuje w wielu produktach w postaci prostej - słodycze lub w postaci złożonej - w produktach zbożowych. Dużo zdrowszy jest cukier złożony. Cukier jest wytwarzany z buraka cukrowego lub trzciny cukrowej. Są odmiany białe, brązowe i złote.
Ciemna kuchnia (0)
Brąz i jasne oświetlenie oraz beżowe wykończenia doskonale sprawdzą się w kuchni. Obecnie modnym rozwiązaniem jest proste, uporządkowane wyposażenie i funkcjonalność Szafki stojące i wiszące w tym samym kolorze , proste drzwiczki oraz elegancki blat sprawdzi się, nada charakteru i stylu.
Historia ślubnego welonu (0)
Każdemu serce bije mocniej, gdy widzi tę scenę- wspaniała, przepiękna panna młoda, w długiej sukni ślubnej idzie w stronę swojego wybranka, by za chwilę wypowiedzieć sakramentalne „ta
NIKT NIE UWIERZY, ŻE STOSOWAŁAM NA TOBIE PRZEMOC, BO JESTEŚ MĘŻCZYZNĄ (0)
Krążą pogłoski, że Amber Heard jest bliska wyrzucenia z obsady Aquamana 2. Warner Bros może się ugiąć pod petycją internautów. Czy sprawiedliwość dosięgnie kobietę, która zrujnowała karierę i zdrowie męża Johnny’ego Deppa fałszywie oskarżając go o przemoc domową, gdy to ona stosowała przemoc fizyczn
Ciemne kolory w jasnych wnętrzach (0)
Łączenie kolorów jest modnym i ciekawym rozwiązaniem dla wielu wnętrz. Białe ściany i dekoracje, wyposażenie można uzupełnić o ciemne, szare, granatowe meble. Jasne i ciemne kolory są dobrym pomysłem do salonu, jadalni, kuchni i sypialni.
Kobiety nie chcą rodzić dzieci. Efektów demograficznych 500 plus nie widać (0)
Spadł nam ogólny wskaźnik dzietności. Rodziny są coraz liczniejsze, ale jednocześnie rośnie liczba tych bez potomstwa. W 2019 r. na świat przyszło o 12 tys. mniej pierworodnych niż w poprzednim.
Orwell w Hiszpanii, czyli jak Zapatero urządził Hiszpanów. PIS zrobił to samo! (0)
jednym z solidnych powodów katastrofy demograficznej w Hiszpanii jest uchwalona w 2004 roku przez ekipę premiera Zapatero ustawa o przeciwdziałaniu przemocy „na tle płciowym” – przekonuje Małgorzata Wołczyk, opisując zmiany zachodzące w hiszpańskim społeczeństwie.
Bolszewicy z PIS uchwalili ustawę, że mężczyźni będą wyrzucani na bruk za oskarżenie o przemoc (0)
Rząd Morawieckiego przyjął feministyczny projekt ustawy antyprzemocowej o natychmiastowej izolacji oskarżonych o przemoc domową. Mężczyźni będą aresztowani, a następnie wyrzucani na bruk lub kierowani do schronisk dla bezdomnych. Takie prawo jest stosowane od lat w Hiszpanii, gdzie jest najwyższy ws
MĘŻCZYŹNI ŚPIĄ POZA DOMEM, ŻEBY UNIKNĄĆ BICIA I WYZWISK (0)
Kobiety stosujące przemoc wobec mężczyzn najczęściej posługują się przemocą psychiczną uderzając w męskie ego i próbując zdyskredytować partnera w jego otoczeniu. Poniżają i wyzywają swoich partnerów, upokarzają, pokazują w jak najgorszym świetle przed przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami. W sy
"Tulipan" z Dolnego Śląska przez lata żył równocześnie z czterema kobietami. Oszukał je na 10 mln zł (0)
Tomasz K. przez kilkanaście lat żył równocześnie z czterema kobietami, z którymi miał dzieci i prowadził "normalne, rodzinne życie". Wyłudzał od swoich partnerek pieniądze i przejmował ich nieruchomości, a każda z nich myślała, że jest "tą jedyną". - Jak to do mnie dotarło, to poczułam się jakbym ży
KORONAWIRUS ZWIĘKSZYŁ POPYT NA CYBER LALKI (0)
Koronawirus napędza popyt na seks-roboty. Według raportu popyt na silikonowe lalki tak bardzo wzrósł, że ​​producenci nie nadążają z produkcją.
ROSYJSKA PIELĘGNIARKA LECZYŁA PACJENTÓW NA COVID-19 TYLKO W BIELIŹNIE (0)
Rosyjska pielęgniarka, która twierdziła, że ​​jest „za gorąco”, aby nosić kitel i środki ochrony osobistej, została zdyscyplinowana przez szefów szpitali w Tule, Rosja, po tym, jak pracowała tylko w bieliźnie na oddziale wirusologii.
Grill w deszczu, czyli jak poradzić sobie z deszczową i zimną aurą podczas imprezy? (0)
Sezon grillowy rozpoczyna się już na dobre, jednak aura nie zawsze chce z nami współpracować i często w dniu planowanej imprezy robi się zimno lub zaczyna padać deszcz.
Najgorsze żony są spod tych znaków (0)
Chcesz wieść szczęśliwe i spokojne życie u boku kochającej żony? Zwróć uwagę na datę urodzenia swojej wybranki. Dzięki temu poznasz jej największe wady i możliwe przyczyny konfliktów
“Ukrzyżowanie na miarę XXI wieku czyli jak przecierpieć długie  godziny przy biurku” (0)
Kult zdrowia w ostatnich latach zaczął niemal wykazywać znamiona religii. Żyjemy dłużej, dlaczego więc nie żyć lepiej? Gdy choroby cywilizacyjne szturmują szpitale i nasze ciała, naturalnym odruchem jest krytyczne spojrzenie na nabyte przyzwyczajenia.

Strony