SYN POLKI MA TRAFIĆ W ŁAPY HOMOSEKSUALISTÓW. POLSKI KONSUL W UK: 'TO ZGODNE Z PRAWEM"

Reklama

ndz., 12/01/2019 - 10:29 -- zzz

Brytyjski sąd zdecydował, że synek Anety Zrobczyńskiej ma trafić do adopcji. Kobieta dowiedziała się od opieki społecznej, że dzieckiem ma się opiekować para homoseksualistów. Matka chłopca nie chce się na to zgodzić. – Prosiłam o pomoc polskiego konsula, ale uznał, że to zgodne z prawem – mówi Wirtualnej Polsce kobieta.

 

Aneta i jej synek Harry

2 października brytyjski sąd zdecydował, że Harry, synek Anety, trafi do adopcji. Zgodę na to wyraził jego ojciec – obywatel Wielkiej Brytanii. Od pracowników opieki społecznej, którzy zajmują się adopcją, Polka dowiedziała się, że jej dziecko zostanie adoptowane przez parę homoseksualistów.

- Nie chcę się na to zgodzić. Wolałabym, żeby był wychowywany przez mamę i tatę, a nie przez dwóch homoseksualistów  – mówi kobieta. Swoje wątpliwości zgłosiła opiece społecznej. Interweniowała też u polskiego konsula.

"Wielka Brytania – kraj, w którym mieszka Pani od kilkunastu lat i którego praw zobowiązana jest Pani przestrzegać, dopuszcza adopcję przez pary homoseksualne. Nie jest to niezgodne z tutejszym prawem" – napisał jej w odpowiedzi Paweł M. Nowak, polski konsul w Wielkiej Brytanii.

Aneta straciła prawo do opieki nad synkiem po tym, jak zostawiła go pod opieką 13-letniej córki. Pod nieobecność matki chłopiec oparzył się gorącym naczyniem. Kobieta zmagała się także z depresją i choruje na epilepsję. Wcześniej straciła prawo do opieki nad pozostałymi dziećmi.

Postanowiła jednak walczyć o najmłodszego synka. – Walczę od 15 miesięcy. Nie jestem ideałem, ludzie popełniają błędy, a mój mnie dużo kosztował. Straciłam synka. Nie cofnę czasu, ale chcę naprawić popełnione błędy. Zależy mi na tym, by synek miał kochającą rodzinę – mówi Aneta.

 

 

Przypomnijmy:

Aż 70% zachorowań na AIDS dotyczy pederastów – (https://www.cdc.gov/hiv/group/msm/index.html ) W 2014 r. homoseksualiści i biseksualiści stanowili około 2% populacji USA. Jednak to właśnie od nich pochodzi 70% nowych zakażeń wirusem HIV. Również w 2014 roku WHO alarmowało, że u homoseksualistów dramatycznie wzrasta liczba zakażeń wirusem HIV (https://stronazycia.pl/who-wzywa-homoseksualistow-do-przyjmowania-lekow-... ).

Homoseksualiści żyją średnio 20 lat krócej. Więcej w tym temacie możemy przeczytać na https://homoseksualizm.edu.pl/co-mowi-nauka/35-medycyna/198-dugo-ycia-homoseksualistow, który z kolei linkuje do odpowiednich badań. Dla porównania, palenie papierosów skraca życie średnio o 13,5 lat. Co jest przyczyną tak drastycznego obniżenia średniej długości życia aktywnych seksualnie homoseksualistów? Oprócz oczywistej przyczyny, jaką jest wirus HIV, wymienia się między innymi syfilis, rak odbytu oraz wirusowe zakażenie wątroby typu B i C.

Homoseksualizm a pedofilia – czy rzeczywiście istnieje powiązanie? 31% dzieci wychowanych przez lesbijki i 25% wychowanych przez pederastów jest molestowanych. Coraz częściej docierają do nas informacje o wykorzystywaniu seksualnym dzieci w „tęczowych” rodzinach. Raport Regnerusa, który potwierdza tę tezę, jest dziś dostępny w sieci (http://www.stowarzyszeniefidesetratio.pl/Presentations0/14-06Regnerus.pdf).

Czyny pedofilskie zdarzają się wśród homoseksualistów nawet 20 razy częściej – (źródło: https://www.gosc.pl/doc/1539006.Pedofile-Ilu-wsrod-nich-to-geje-a-ilu-to-ksieza ) . Jak pokazują badania, odsetek homoseksualistów wśród pedofilów wynosi od 9 do 40 proc. Inne badania, linkowane w artykule, wykazują podobne zależności procentowe.

Autor: 
zzz
Źródło: 

wp/plportal.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama