Katalog Ikea: zauroczeni naturalnymi materiałami

Reklama

wt., 09/15/2020 - 11:39 -- MagdalenaL

Aby przemyśleć swój wystrój, umeblować mieszkanie lub zaopatrzyć się w inspiracje, odkryj nasze ulubione pomysły z nowego katalogu IKEA.

W tym roku nie trzeba pilnować listonosza ani chodzić tam i z powrotem, aby sprawdzić swoją skrzynkę pocztową. Nie znajdziemy w niej żadnego śladu po katalogu IKEA 2021. Aby go zdobyć, będzie trzeba iść do sklepu lub skonsultować się z nimi online. Jest wersja cyfrowa, która pozwala jednym kliknięciem uzyskać bezpośredni dostęp do interesującego nas produktu. Po raz kolejny katalog jest pełen nowych produktów i świetnych pomysłów. Po odsłonięciu pierwszych zdjęć z katalogu IKEA tego lata, zachowujemy w swoim sercu ulubione, a jest ich wiele, takich jak narożna kuchnia ENHET, pełna miejsca do przechowywania i super przemyślana do małych przestrzeni. Oferowana w naprawdę niskiej cenie.

Katalog Ikea 2021- nowości, które zapełnią twoje wnętrze

Po wglądzie w nasze noce i sny, w zeszłym roku, szwedzki gigant pomaga nam tym razem lepiej zorganizować nasz słodki dom. W programie porady i wskazówki dotyczące aranżacji naszego wnętrza według naszego trybu życia. Szafki do przechowywania do całego domu, meble biurowe czy delikatne naczynia są do (ponownego) odkrycia wśród nowości i esencji marki. W tym sezonie w centrum uwagi znajdują się naturalne materiały i stonowane kolory, takie jak drewno na stołach w jadalni lub rattan na lustrach. Jest też jeden z najmodniejszych mebli w tej chwili, gablota lub niezwykle przyjemny fotel z granatowego aksamitu na przytulną zimę.
Jednak nie tylko…

 

Autor: 
Barbara Neyman; Tłumaczenie: Barbara Orchowska
Źródło: 
Dział: 
Polub Plportal.pl:

Reklama