Cardi B składa pozew o rozwód

Reklama

czw., 09/17/2020 - 19:35 -- MagdalenaL

Cardi B złożyła pozew o rozwód ze swoim mężem i gwiazdą hip-hopu Offsetem z zespołu Migos. Nowojorska raperka napisała, że nastąpił „nieodwracalny rozkład pożycia małżeńskiego”. Para pobrała się potajemnie w 2017 roku i ma dwuletnią córkę o imieniu Kulture. Z akt sądowych uzyskanych przez agencję prasową PA wynika, że ​​Cardi prosi o „bezpośrednią pieczę” nad dzieckiem i chce, aby Offset miał wkład “w postaci alimentów”.

27-letnia Cardi, której prawdziwe imię brzmi Belcalis Almanzar, złożyła we wtorek pozew o rozwód w rodzinnym stanie swojego męża, Georgii, gdzie para mieszkała. Dokumenty prawne stwierdzają, że Cardi B i Offset - którego prawdziwe imię brzmi Kiari Cephus - żyją obecnie w „stanie separacji” oraz że „nie ma szans na pojednanie”. Cardi B, której hity obejmują WAP, Bodak Yellow i I Like It, wnosi o równy podział majątku. Offset i Cardi B: oś czasu ich związku Cardi B i Offset pobrali się podczas prywatnej ceremonii w 2017 roku i nie ujawnili publicznie wiadomości o ich zaślubinach aż do około roku później. Raperka ogłosiła, że ​​rozstali się w grudniu 2018 roku, wśród pogłosek o jego zdradzie. Po przeprosinach na Instagramie za bycie „samolubnym, popapranym mężem”, Offset poprosił o wybaczenie na scenie przed tłumem fanów podczas jej koncertu “Rolling Loud”, na którym wyciągnął napis z róż: „Weź me z powrotem Cardi ”.

Dość publiczne okazywanie uczuć i pozornych wyrzutów sumienia zostało źle odebrane przez fanów Cardi B w Internecie. Niektórzy nazwali ten gest „toksycznym”. Raperka nalegała jednak, aby ludzie nie krytykowali go za próby. „Nie mówię, że wrócę do niego, po prostu nie podoba mi się ta walka w Internecie”, napisała wtedy w mediach społecznościowych, zanim para wróciła do siebie. W wywiadzie dla Cosmopolitan na początku tego samego roku prowokacyjna zdobywczyni Grammy z Bronxu powiedziała, że ​​chce popracować nad tym związkiem, wspominając, że to, co zrobił, było „nie w porządku”, ale że ona też „nie jest aniołem”.

 

W zeszłym roku Cardi świętowała drugą rocznicę ślubu wpisem na Instagramie wraz ze zdjęciem ich dwojga. „Ciągle się uczymy i rozwijamy. O to chodzi w małżeństwie” - czytamy w podpisie. Jednak obecnie wydaje się, że związek dobiegł oficjalnego końca.

Autor: 
tłum. Katarzyna Fudali
Polub Plportal.pl:

Reklama