„ Nie przestaję płakać”: Bella Hadid dzieli się czułymi przemyśleniami o swojej ciężarnej siostrze

Reklama

pt., 09/18/2020 - 15:18 -- MagdalenaL

W środę, Bella Hadid opublikowała wzruszające zdjęcie z okrągłym brzuszkiem swojej siostry Gigi Hadid, która urodzi dziewczynkę w tym miesiącu.

Gigi Hadid niedługo doświadczy radości macierzyństwa, jest w ciąży z pierwszym dzieckiem wraz z Zayn’em Malik’iem- parze urodzi się mała dziewczynka już we wrześniu. Przyszła mama może liczyć na wsparcie swojej młodszej siostry- BelliHadid. W środę, 16 września, 23 letnia modelka podzieliła się na swoim Instagramie wraz z fanami uroczym zdjęciem swojej siostry, powstałym wcześniej w tym rokuw czerwcu. Widzimy na nim dwie młode kobiety, które promieniują, dotykając swojego brzucha. „ Dwie małe bobaski w ciepłym brzuchu matki, tyle że mój to hamburger, a tamten Gigi to potomek Zayn’a”- napisała nie bez humoru. „Tak Was kocham, Was dwoje. Nie przestaję płakać”.

Ogłoszenie ciąży podczas kwarantanny

Są parą od 2015 roku. Gigi Hadid ogłosiła, że jest w ciąży w kwietniu, podczas kwarantanny. Jest to szczęśliwe wydarzenie, którego nie ogłosiła od razu, mimo że jest osobą bardzo aktywną na mediach społecznościowych. „To nie jest rzecz najważniejsza na świecie, jaka się teraz dzieje. To jeden z powodów, dla których nie czułam potrzeby mówienia o tym większej ilości osób niż moja rodzina i przyjaciele”- wyjaśniła na live’ie Instagramowym. W sierpniu, modelka zachwyciła swoich fanów, pokazując po raz pierwszy swój ciążowy brzuszek na mediach społecznościowych, w serii czarno- białych fotografii. W natychmiastowym tempie, publikacja zebrała miliony lajków i komentarzy, w tym tych od Lily - Rose Depp, Hailey Bieber, Kai Gerber czy nawet Gisele Bündchen. Z drugiej strony, Bella Hadid opublikowała jedno ze zdjęć na swoim story Instagramowym. „Będę ciocią! Będę zawsze uszczęśliwiać tę małą fasolkę. Jestem tak dumna z Ciebie Gigi. Jesteś promieniującą światłem boginią, miłością, przygodą i radością”- napisała czule swojej siostrze.

 

 

Autor: 
Marie Testa (tłum. Barbara Orchowska)
Polub Plportal.pl:

Reklama