50 najbardziej stylowych torebek na sezon jesień-zima 2020-2021

Reklama

pt., 09/18/2020 - 15:29 -- MagdalenaL

Niezastąpiony towarzysz, torebka to akcesorium, którego brakowało nam na początku 2020 roku. Który model wybrać, aby być na topie na początku roku szkolnego? Oto wskazówki, które pomogą Ci znaleźć odpowiedź na te pytania.

Nie widzisz, że ten model z czarnej skóry podąża za tobą od ostatnich urodzin? Nadszedł czas, aby znaleźć nową torebkę na powrót do szkoły 2020. Ale jak poruszać się po wszystkich modelach oferowanych przez marki galanterii skórzanej, takie jak Lancaster czy Nat & Nin, oraz marki gotowe do noszenia, takie jak Sézane czy Zara?

Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, aby zawęzić wyszukiwanie, jest określenie wielkości następnego towarzysza. Zapomnij o mini torbach Jacquemus, których nikt nie może zabrać w miasto. Stawiamy na akcesoria wystarczająco duże, aby pomieścić wizytownik i telefon. Od toreb kieszonkowych po torby na ramię XXL, w których łatwo można schować swoją godność. Ale jest wiele rzeczy, które mogą ograniczyć Twój wybór!

Kolejne starcie będzie między dwoma drużynami: bardziej klasycznymi fashionistkami, które zdecydują się na brązową lub czarną skórę lub zamsz,
i te odważne.. W 2020 roku kolor biały powraca! Po wtargnięciu do szafy na buty ten odcień przejmuje akcesoria garderoby, idealnie pasując do torebki lub okrągłych kształtów. A jeśli chcesz trafić w sedno, przyjmując ówczesną „torbę na rzeczy”, kieruj się w stronę modelu średniej wielkości z elastycznej i kolorowej skóry (takiej jak model Repetto, który jest wykonany z materiału pochodzącego z recyklingu). Pora na zakupy z naszą ofertą 50 torebek na jesień-zimę!

 

Autor: 
Pauline Arnal (tłum. Barbara Orchowska)
Dział: 
Polub Plportal.pl:

Reklama