Brad Pitt: wiadomość na Instagramie od jego partnerki do Angeliny Jolie

Reklama

pt., 09/18/2020 - 15:34 -- MagdalenaL

W świetle reflektorów, od czasu ujawnienia jej romansu z Bradem Pittem Nicole Poturalski wybrała Instagram, aby odpowiedzieć na plotki o sporze
z Angeliną Jolie.

Jego imię jest na ustach wszystkich od kilku tygodni. Chociaż od czasu rozwodu z Angeliną Jolie nie pokazywał się w towarzystwie innej kobiety, w 2016 roku BradPitt był widziany w towarzystwie 27-letniej niemieckiej modelki Nicole Poturalski, kiedy udał się do swojej posiadłości w Miraval w regionie Var w sierpniu zeszłego roku. Ale ten widok nie wywołał aż tak dużego zamieszania jak to, że aktor wraz z gwiazdą kupił zamek z „Tomb Raider”, w którym pobrał się ze swoja byłą żoną sześć lat wcześniej. „Angelina jest wściekła i naprawdę zszokowana, że ​​Brad upadł tak nisko. Miała nadzieję, że po wakacyjnych kłótniach sytuacja się uspokoi, ale teraz jest to niemożliwe ”- dowiedzieliśmy się z amerykańskich mediów, ponownie rozpalając pogłoski o sporze między dwoma byłymi małżonkami.

„Szczęśliwi ludzie nie czują nienawiści”

Stale przyglądając się sytuacji, Nicole Poturalski wybrała sieci społecznościowe, aby przerwać milczenie na temat tych plotek. W tym tygodniu młoda kobieta opublikowała na swoim Instagramie nowe zdjęcie, które skomentowała następującymi słowami: „Szczęśliwi ludzie nie czują nienawiści”. Odniesienie jednoznaczne, na które zareagowało wielu internautów. Jeden z nich skomentował: „Jeśli tak, to dlaczego ty i Brad nienawidzicie Angeliny?” Praktykuj to, co głosisz ". Na co modelka odpowiedziała: „Nikogo nie nienawidzę”. A kiedy internauta stanął w jej obronie, przypominając, że te historie dotyczą tylko Brada Pitta i Angeliny Jolie, Nicole Poturalski odpowiedziała: „Amen”. Wiadomość, która nie mogła być jaśniejsza.

 

Autor: 
Redakcja Elle (tłum. Barbara Orchowska)
Polub Plportal.pl:

Reklama