Małpie figle: Selfie na skradzionym telefonie

Reklama

pon., 09/21/2020 - 13:19 -- MagdalenaL

Po odnalezieniu swojego zgubionego podczas weekendu telefonu, pewien Malezyjczyk dość niespodziewanie znalazł na nim coś, co wyglądało jak selfie zrobione przez małpę.

 

We wtorkowym poście opublikowanym na platformie społecznościowej TikTok Zackrydz Rodzi napisał: „Nie miałem telefonu przez dwa dni myśląc, że ktoś go ukradł, ale spójrzcie, kto okazał się złodziejem!? Ta mała małpka zostawiła mój telefon pod łóżkiem, lol."

Zackrydz przyznał, że zauważył swoją zgubę w sobotę rano, co skłoniło go do gorączkowych poszukiwań w rodzinnym ogrodzie w Batu Pahat w Johor, południowej Malezji graniczącej z Singapurem.

Dzień później, gdy telefon znalazł się na wpółoblepiony błotem i częściowo zakopany w liściach, Zackrydz był oszołomiony, odkrywając coś, co wyglądało jak małpie selfie. Zdjęcie ukazujące telefonicznego złodzieja, przedstawia moment, w którym ssak próbował zjeść urządzenie iPhone'a, być może po błędnej interpretacji logo Apple.

20-latek szybko dał światu znać o małpce papugującej człowieka zamieszczając serię zdjęć „wykonanych” przez zwierzę i publikując je na Twitterze.

Jeden z takich tweedów opublikowany w niedzielę, zebrał aż 6000 retweetów i prawie tyle samo polubień, co sugeruje, że ludzie chętnie czytają o małpie małpującej ludzi.

Zgubił telefon. Po odnalezieniu znalazł niesamowite zdjęcia - o2 - Serce  Internetu

 

Autor: 
Laura Antkiewicz
Źródło: 

dailysabah.com

Dział: 
Polub Plportal.pl:

Reklama